Schneider B+W 72mm Circular - Pol Slim

Код товару: 13867
Фото: Schneider B+W 72mm Circular - Pol Slim

У наявності

Ціна: 5 254 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W S03 Circular - Pol Slim

B+W S03 Circular - Pol Slim – професійний поляризаційний світлофільтр. Зменшує відображення та відблиски, відфільтровуючи світло, яке стало поляризованим через відбиття від неметалічних поверхонь, покращує контраст кольору та кольоронасиченість.

Slim – надтонка оправа. Застосовується для ширококутних об'єктивів. Для усунення віньєтування відсутній передній бортик з різьбленням. Комплектується кришкою.

При великому куті охоплення зображення (на коротких, ширококутних фокусних відстанях) з'являється ефект віньєтування. Ефект пов'язаний з тим, що при малих фокусних відстанях промені відбиваються з появою затемнення по краю поля кадру, що створюється не оправою об'єктива, а стандартною оправою світлофільтра. Тому для ширококутних об'єктивів, найбільш схильних до ефекту віньєтування, були розроблені світлофільтри в дуже вузькій оправі, без передньої різьби.

Дозволяє фотографувати без віньєтування на екстремальних ширококутних відстанях від 17 мм у перерахунку на малоформатний кадр 35 мм.

Для ширококутних світлофільтрів B+W SLIM характерна відмінна якість механічної обробки із застосуванням кілець, які загвинчуються, з обох сторін фільтра, що гарантує абсолютну та завжди незмінну міцність, а відмінні оптичні характеристики цих фільтрів залишають далеко позаду продукцію конкурентів.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Зроблено в Німеччині.

Покриття: E
Діаметри: 72
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь
 
 
 

Schneider B+W 72mm Circular - Pol Slim - в інет-каталозі АВС Фото. Якщо потрібно замовити Фільтри або інші аксесуари Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в електронний магазин abcphoto.com.ua. Розгляньте асортимент та виберіть Фільтр з вигодами для бюджету Щоб вам простіше було вибрати Фільтр, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і перед вами будуть усі Фільтри Schneider B+W. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. За якість деталей можна не хвилюватися. Товари, які можна купити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Nikon. Якщо з'явилися при виборі Schneider B+W 72mm Circular - Pol Slim Запитайте наших професійних менеджерів. Замовлений товар можна отримати Кропивницькому без затримок.

Покриття: E
Діаметри: 72
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь