Schneider B+W 67mm Circular - Pol Slim MRC

Код товару: 13871
Фото: Schneider B+W 67mm Circular - Pol Slim MRC

У наявності

Ціна: 6 064 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Поляризація піднебіння, води, скла, шарів фарби, поверхні пластмас, ослаблення відблисків з металевих поверхонь.
 
Slim – надтонка оправа. Застосовується для ширококутних об'єктивів.
 
Для усунення віньєтування відсутній передній борт з різьбленням. B+W комплектується кришкою.
 
У B + W Schneider просвітлення не просто MCulti coated ), а MRC ulti resistant coated ) - мульти захищене просвітлення. Крім чудового просвітлення, воно має підвищену міцність до механічних впливів та вологовідштовхувальні властивості (гідрофобне покриття). Сніг, дощ, конденсат не залишаються на такому покритті, а скочуються з нього подібно до крапельок ртуті, залишаючи світлофільтр завжди чистим.
 
Оправлення з латуні з глибоким матовим чорнінням.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach .
 

Schneider B+W 67mm Circular - Pol Slim MRC - в інет-каталозі abcphoto. Якщо потрібно купити Фільтри або інші фотоаксесуари не покидаючи квартири, відвідайте наш віртуальний магазин АВС Фото. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фільтр з вигодами для бюджету Щоб не витрачати час на підбір Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Schneider B+W І Ви побачите перелік з Фільтри Schneider B+W. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. За якість запчастин можна не турбуватися. Всі фотоаксессуари, які є у нас, створені відомими фірмами, наприклад Heliopan. Якщо виникли під час підбору Schneider B+W 67mm Circular - Pol Slim MRC Запитайте нашого менеджера. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Костянтинівці в швидкі терміни.

Назва товару
B+W Schneider Circular - Pol Slim MRC
Виробник
Б. В. Шнайдер
Тип фільтра
Поляризаційний
Розмір
67 мм