Schneider B+W 49mm Close Up NL-3

Код товару: 13886
Фото: Schneider B+W 49mm Close Up NL-3

У наявності

Ціна: 1 517 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro Clouse UP NL-3

Лінза B+W F-Pro Clouse UP NL-3 дає можливість наводки на різкість з набагато ближчої відстані. Її можна використовувати для телескопічних лінз, вона може використовуватися з ширококутними об'єктивами, що мають фокусну відстань до 35 мм. Збільшення +3 діоптрії.

 

 

При використанні лінз з  Zoom об'єктивами є можливість змінювати масштаб зображення та мінімальну відстань фокусування в дуже широких межах.

Фільтри для макрозйомки можна комбінувати, але, з міркувань якості та для запобігання віньєтуванню, слід ставити не більше двох лінз одна на одну. Значення просто складаються.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Діаметри: 49
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь 

Schneider B+W 49mm Close Up NL-3 - в електронному каталозі abcphoto.com.ua. Якщо терміново необхідно знайти Фільтри А також інші фотоаксесуари не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш віртуальний маркет abcphoto.com.ua. З каталогу підберіть Фільтр за прийнятною ціною? Щоб запросто підібрати Фільтр, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите, які доступні для замовлення Фільтри Schneider B+W. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Всі фототовари, які можна купити у нас, створені світовими виробниками, наприклад Heliopan. Якщо з'явилися при купівлі Schneider B+W 49mm Close Up NL-3 Запитайте наших фахівців. Товари заберіть в Дніпропетровське найшвидше.

Діаметри: 49
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь