Schneider B+W 55mm Close Up NL-3

Код товару: 13888
Фото: Schneider B+W 55mm Close Up NL-3

У наявності

Ціна: 1 308 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro Clouse UP NL-3

Лінза B+W F-Pro Clouse UP NL-3 дає можливість наводки на різкість з набагато ближчої відстані. Її можна використовувати для телескопічних лінз, вона може використовуватися з ширококутними об'єктивами, що мають фокусну відстань до 35 мм. Збільшення +3 діоптрії.

 

 

При використанні лінз з  Zoom об'єктивами є можливість змінювати масштаб зображення та мінімальну відстань фокусування в дуже широких межах.

Фільтри для макрозйомки можна комбінувати, але, з міркувань якості та для запобігання віньєтуванню, слід ставити не більше двох лінз одна на одну. Значення просто складаються.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Діаметри: 55
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь 

Schneider B+W 55mm Close Up NL-3 - у великому інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Фільтри А також інші елементи фототехніки Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в електронний каталог abcphoto.com.ua. Виберіть із запропонованих варіантів Фільтр за доступною ціною. Щоб правильно підібрати Фільтр, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фільтри Schneider B+W. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Можна не хвилюватися про якість товарів. Товари, які можна купити у нас, створені світовими виробниками, наприклад Hoya. Виникли при підборі Schneider B+W 55mm Close Up NL-3 Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Товар можна отримати в Кропивницькому без затримок.

Діаметри: 55
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь