Schneider B+W 62mm Close Up NL-3

Код товару: 13890
Фото: Schneider B+W 62mm Close Up NL-3

У наявності

Ціна: 1 670 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro Clouse UP NL-3

Лінза B+W F-Pro Clouse UP NL-3 дає можливість наводки на різкість з набагато ближчої відстані. Її можна використовувати для телескопічних лінз, вона може використовуватися з ширококутними об'єктивами, що мають фокусну відстань до 35 мм. Збільшення +3 діоптрії.

 

 

При використанні лінз з  Zoom об'єктивами є можливість змінювати масштаб зображення та мінімальну відстань фокусування в дуже широких межах.

Фільтри для макрозйомки можна комбінувати, але, з міркувань якості та для запобігання віньєтуванню, слід ставити не більше двох лінз одна на одну. Значення просто складаються.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь 

Schneider B+W 62mm Close Up NL-3 - у перевіреному інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Фільтри А також інші фототовари не покидаючи квартири, зайдіть до нас в віртуальний магазин abcphoto.com.ua. З каталогу виберіть Фільтр зі знижками? Щоб простіше було підібрати Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Schneider B+W. У нас найпростіша система підбору фототехніки. Можна не хвилюватися про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які є у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Kenko. З'явилися при виборі Schneider B+W 62mm Close Up NL-3 Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Замовлення отримаєте Івано-Франківську в швидкі терміни.

Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь