Schneider B+W 72mm Close Up NL-4

Код товару: 13898
Фото: Schneider B+W 72mm Close Up NL-4

У наявності

Ціна: 2 278 2 024 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Лінза – це додатковий пристрій до об'єктиву, який служить для зміни його фокусної відстані та мінімальної дистанції фокусування. Вона полягає в оправі та надягається безпосередньо на об'єктив. Позитивна лінза зменшує фокусну відстань (збільшує кут зображення).
 
Відбувається:
 
1. Зміна відносного отвору системи
2. Зменшує мінімальну дистанцію фокусування об'єктива
3. Збільшує масштаб зйомки при незмінному висуненні об'єктива
4. Зменшує відстань до об'єкта, що різко зображується.
 
Лінзи для зйомки крупним планом розширюють діапазон регулювання під час фотографування зблизька за допомогою аналогових або цифрових фотокамер.
 
У такий спосіб лінзи дозволяють помітно збільшити масштаб зображення.
 
Лінза NL-4 ще більше розширює діапазон регулювання для стандартних об'єктивів і є максимально допустимою лінзою для портретних об'єктивів з фокусною відстанню, що регулюється.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach (Німеччина).
 

Schneider B+W 72mm Close Up NL-4 - у перевіреному інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно придбати Фільтри або інші аксесуари не покидаючи будинок, відвідайте наш електронний маркет abcphoto. Виберіть із пропозицій Фільтр вигідно? Щоб правильно вибрати Фільтр, за допомогою зручної навігації. Введіть: Schneider B+W і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фільтри Schneider B+W. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. За якість запчастин можна не турбуватися. Товари, які можна купити у нас, створені відомими брендами, наприклад Hoya. Виникли при виборі Schneider B+W 72mm Close Up NL-4 Питання можна поставити нашому фахівцю. Відправляємо продукцію в Каменському у стислі строки.

Назва товару
B+W Schneider B+W Close Up NL-4
Тип фільтра
Макро
Розмір
72 мм
Виробник
Німеччина