Schneider B+W 72mm Close Up NL-4

Код товару: 13898
Фото: Schneider B+W 72mm Close Up NL-4

У наявності

Ціна: 2 278 2 218 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro Clouse UP NL-4

B+W F-Pro Clouse UP NL-4 розширює діапазон регулювання для стандартних об'єктивів і є максимально допустимою лінзою для портретних обьективів з регульованою фокусною відстанню. Збільшення +4 діоптрії.

Ефект збільшується зі збільшенням кількості діоптрій і фокусної відстані лінзи. Тому для більш коротких фокусних відстаней у цифровій фотографії рекомендується використовувати більш потужні лінзи для макрозйомки.

Фільтри для макрозйомки можна комбінувати, але, з міркувань якості та для запобігання віньєтуванню, слід ставити не більше двох лінз одна на одну. Значення просто складаються.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Діаметри: 72
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь

 
 

Schneider B+W 72mm Close Up NL-4 - у віртуальному маркеті abcphoto. Якщо потрібно замовити Фільтри або інші аксесуари не виходячи з квартири, відвідайте наш онлайн-каталог abcphoto.com.ua. Розгляньте каталог і підберіть Фільтр за вигідною ціною? Щоб легше було підібрати Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Schneider B+W. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. За якість запчастин можна не турбуватися. Всі фототовари з каталогу розроблені лідируючими компаніями, наприклад RODENSTOCK. Якщо з'явилися при виборі Schneider B+W 72mm Close Up NL-4 Питання можна уточнити у наших фахівців. Товари отримаєте Каменському у мінімальні терміни.

Діаметри: 72
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь