Schneider B+W 58mm Cross 4X

Код товару: 13948
Фото: Schneider B+W 58mm Cross 4X

У наявності

Ціна: 1 873 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro Cross 4X 

Ефектний зоряний фільтр B+W F-Pro Cross 4X має растрову сітку з перпендикулярним розташуванням ліній та квадратними комірками сітки, що забезпечує створення чотирьох «зоряних» променів навколо кожної ділянки, що світиться, через заломлення світла. Щоб отримати необхідний кадр, варто проекспериментувати з діафрагмою та повернути «зірочку» навколо осі.  Довжина променів залежить від фокусної відстані об'єктива: у телеоб'єктивів вона довша, у ширококутних лінз –  коротша.

Крапки, що світяться, з чотирма «зоряними» променями виглядають дуже ефектно та привабливо на темному навколишньому тлі. «Зірки» пофарбовані в основному в колір джерела світла, але також можуть слабо відливати всіма кольори веселки. Напрямок променів завжди перпендикулярно лініям растрової сітки. Оправа фільтра повертається, щоб забезпечити оптимальне вирівнювання зображення в полі видошукача (для дзеркальних фотокамер) або на екрані монітора (для цифрових камер). Усі «зіркові» фільтри B+W також можна використовувати з відеокамерами.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: E
Діаметри: 58

Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь 

 
 
 

Schneider B+W 58mm Cross 4X - у великому інтернет-магазині АВС Фото. Якщо терміново потрібно знайти Фільтри фотоаксесуари не покидаючи житла, відвідайте наш онлайн-маркет abcphoto. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Фільтр на кращих умовах. Щоб не витрачати час на вибір Фільтр, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Schneider B+W. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. В якості товарів сумнівів бути не може Всі товари, представлені в нашому магазині, створені відомими виробниками, наприклад Kenko. Якщо виникли при купівлі Schneider B+W 58mm Cross 4X Питання можна задати нашим фахівцям. Замовлений товар можна отримати Бердянське у мінімальні терміни.

Покриття: E
Діаметри: 58

Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь