Schneider B+W 55mm Fog 1

Код товару: 13829
Фото: Schneider B+W 55mm Fog 1

У наявності

Ціна: 1 059 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтри B+W F-Pro Fog 1 створюють ефект легкого туману. Сюжет ніби покритий тонкою, легкою пеленою туману. У Fog 1 ця пелена дуже ніжна, але з сильними ореолами навколо джерел світла на дуже світлих областях зображення.
Кольори виглядають яскравішими (зі зменшенням насиченості кольорів) по всій площі кадру. Цей романтичний ефект можна ще більше посилити при невеликій перетримці.
Оправа з латуні з глибоким матовим чорнінням. Пластиковий кейс для зберігання та транспортування.  Вироблено в Німеччині.
 
Покриття: E
Діаметри: 55
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь 
 
 

Schneider B+W 55mm Fog 1 - у перевіреному інтернет-магазині abcphoto. Якщо потрібно замовити Фільтри або інші аксесуари не покидаючи квартири, відвідайте наш онлайн-супермаркет abcphoto.com.ua. Виберіть із пропозицій Фільтр за собівартістю. Щоб правильно вибрати Фільтр, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Schneider B+W і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фільтри Schneider B+W. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість товарів можна не переживати. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими компаніями, наприклад Marumi. Якщо з'явилися при підборі Schneider B+W 55mm Fog 1 Питання можна задати нашим фахівцям. Замовлену продукцію можна отримати в Запоріжжі в необхідні терміни.

Покриття: E
Діаметри: 55
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь