Schneider B+W 67mm Infrared - Black 093

Код товару: 13960
Фото: Schneider B+W 67mm Infrared - Black 093

У наявності

Ціна: 4 685 4 474 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro 093 Infrared-Black

Чорний інфрачервоний фільтр B+W F-Pro 093 Infrared-Black дозволяє робити фотографії в чисто інфрачервоному світлі. Інфрачервоний фільтр пропускає інфрачервоне випромінювання, але повністю або в основному блокує видиму частину спектра. Використовується з цифровими і плівковими камерами.  

 

Фільтр B+W F-Pro 093 повністю блокує видимий спектр, таким чином, фільтр виглядає як повністю непрозорий. Цей фільтр дає можливість робити інфрачервоні фотографії без домішування червоного компонента, на відміну від світлофільтра B+W F-Pro 092. Має зовнішнє різьблення для додаткових аксесуарів.

Широко використовується в матеріалознавстві та криміналістиці.

ІЧ-фотографії оптимізуються в програмі обробки зображень: можна перетворити кольорове зображення на чорно-біле або «пограти» окремими кольоровими каналами, максимально залишивши червоний канал.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: E
Діаметри: 67
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь 
 
 

Schneider B+W 67mm Infrared - Black 093 - на сайті магазину abcphoto.com.ua. Якщо потрібно купити Фільтри або інші фототовари не встаючи з дивана, відвідайте наш онлайн-маркет abcphoto.com.ua. Розгляньте каталог і підберіть Фільтр за доступною ціною. Щоб правильно вибрати Фільтр, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Schneider B+W і перед вами будуть Фільтри Schneider B+W. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. Можна не турбуватися про якість товарів. Вироби, які можна придбати у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад RODENSTOCK. Виникли при виборі Schneider B+W 67mm Infrared - Black 093 Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Товари отримаєте Дніпропетровське без затримок.

 

Покриття: E
Діаметри: 67
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь