Schneider B+W 67mm Infrared - Black 093

Код товару: 13960
Фото: Schneider B+W 67mm Infrared - Black 093

У наявності

Ціна: 4 685 4 210 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Інфрачервоні фільтри пропускають інфрачервоне випромінювання, але повністю або переважно блокують видиму частину спектра.
Чорний  інфрачервоний фільтр B+W 093  дозволяє робити фотографії в інфрачервоному освітленні. Крім того широко використовується в матеріалознавстві та криміналістиці.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів  B+W Schneider , включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach. Німеччина.

Schneider B+W 67mm Infrared - Black 093 - в каталозі abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Фільтри або інші фототовари не покидаючи вдома, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto. Розгляньте пропозиції та підберіть Фільтр за ринковими розцінками? Щоб не витрачати час на вибір Фільтр, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Schneider B+W і перед вами з'явиться Фільтри Schneider B+W. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Ніяких сумнівів як товари. Вироби, які можна купити у нас, створені відомими брендами, наприклад Hoya. З'явилися під час замовлення Schneider B+W 67mm Infrared - Black 093 Питання можна поставити нашому фахівцю. Товари заберіть в Броварах своєчасно.

Назва товару
Schneider B+W Infrared - Black 093
Виробник
Б. В. Шнайдер
Тип фільтра
Інфрачервоний
Розмір
67 мм