Schneider B+W 62mm Kasemann Cir - Pol MRC

Код товару: 13852
Фото: Schneider B+W 62mm Kasemann Cir - Pol MRC

У наявності

Ціна: 4 813 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro Käsemann Circular-Pol MRC

B+W F-Pro Käsemann Circular-Pol MRC - професійний поляризаційний світлофільтр. Зменшує відображення та відблиски, відфільтровуючи світло, яке стало поляризованим через відбиття від неметалічних поверхонь, покращує контраст кольору та кольоронасиченість. 

На заводі Schneider у секторі поляризаційних фільтрів існує елітний підрозділ Käsemann, який випускає тільки поляризаційні фільтри з унікальними характеристиками. Світлофільтри F-Pro Käsemann виготовляються зі штучно вирощеного кристала (лінзи зі штучно вирощеного кристала застосовуються в особливо дорогих об'єктивах для покращення оптичних характеристик). Стійкість до механічних пошкоджень робить їх дуже практичними.

Круглі поляризаційні фільтри Käsemann мають спеціальний поляризаційний шар, який закріплений між плоскопаралельним оптичним склом. Це забезпечує пропускання світла до 99,5%.

Фільтр оснащений тонкою латунною оправою, щоб звести до мінімуму ймовірність віньєтування, одночасно збільшуючи термін служби та запобігаючи заклиненню. 

Оправа F-Pro виготовлена ​​з латуні та має зовнішнє різьблення для додаткових аксесуарів, таких як лінзи, кришки, бленди або інші світлофільтри.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Зроблено в Німеччині.

Покриття: MRC
Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь
 

Schneider B+W 62mm Kasemann Cir - Pol MRC - в електронному каталозі abcphoto. Якщо терміново потрібно замовити Фільтри або інші аксесуари Не виходячи з дому, зайдіть до нас в електронний каталог АВС Фото. Розгляньте асортимент та підберіть Фільтр за низькою ціною? Щоб запросто підібрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть показані всі Фільтри Schneider B+W. Як бачите, все досить просто. Як товари можна бути впевненими. Товари, які можна замовити у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад Kenko. Якщо виникли при купівлі Schneider B+W 62mm Kasemann Cir - Pol MRC Запитайте наших професійних менеджерів. Товари можна забрати в Павлограді без затримок.

Покриття: MRC
Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь