Schneider B+W 52mm KB-1,5 MRC

Код товару: 13977
Фото: Schneider B+W 52mm KB-1,5 MRC

У наявності

Ціна: 1 454 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Светофильтр B+W KB 1,5 MRC F-Pro – это серия профессиональных светофильтров в исполнении F-PRO Skylight KB 1,5 MRC. Синие конверсионные светофильтры серии "КВ" применяются, чтобы увеличить цветовую температуру освещения. Данные светофильтры, окрашенные в нежные синие тона, обеспечивают нейтральную цветопередачу путем уменьшения повышенной доли красного, оранжевого и желтого при пленэрных съемках в утренние и вечерние часы.

Кроме того, они позволяют снимать сюжеты, освещенные обычными лампами накаливания, на позитивную пленку для освещения галогенными лампами или лампами искусственного света, склонными к цветопередаче в более холодной гамме. Корректировка до нейтрального света. Оправка из латуни с глубоким матовым чернением.

Весь цикл производства светофильтров B+W Schneider, включая варку стекла, осуществляется на заводе Schneider Optische Werke в г.Bad Kreuznach.- Германия.

 

 

Schneider B+W 52mm KB-1,5 MRC - в онлайн-каталозі АВС Фото. Якщо потрібно придбати Фільтри або інші фототовари не встаючи з крісла, зайдіть до нас у онлайн-маркет abcphoto.com.ua. Виберіть із каталогу Фільтр зі знижками? Щоб не витрачати час на підбір Фільтр, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите список з Фільтри Schneider B+W. У нас вибрати фототовари найпростіше. За якість товарів можна не хвилюватися. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Carl Zeiss. З'явилися при покупці Schneider B+W 52mm KB-1,5 MRC Питання можна уточнити у наших менеджерів. Товар можна отримати в Броварах в швидкі терміни.

Назва товару Світлофільтр B+W Schneider KB-1,5 MRC F-Pro 52mm
Виробник BW Schneider
Тип Коригуючий
Розмір 52 мм