Schneider B+W 52mm KB-12 (80 B)

Код товару: 13804
Фото: Schneider B+W 52mm KB-12  (80 B)

У наявності

Ціна: 915 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр B+W KB-12 ( 80 B ) F-Pro опис:
 
B+W KB 12 (80 B) F-Pro – це серія професійних світлофільтрів у виконанні F-PRO Skylight KB 12 (80 B). Сині конверсійні світлофільтри серії "КВ 12" застосовуються під час зйомки на денну плівку. З цим фільтром виходить ефект "під ніч".
Під час зйомки в студії на денну плівку або денний слайд із галогенними лампами (які мають колірну температуру 3400°). Оправлення з латуні з глибоким матовим чорнінням.
   
Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach. Німеччина.

Schneider B+W 52mm KB-12 (80 B) - в онлайн-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно вибрати Фільтри А також інші елементи фототехніки не покидаючи квартири, зайдіть до нас в віртуальний магазин АВС Фото. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Фільтр за доступною ціною. Щоб не витрачати час на підбір Фільтр, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Schneider B+W. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. Не варто сумніватися як товари. Вся фототехніка з нашого каталогу створені найкращими світовими виробниками, наприклад RODENSTOCK. Виникли при покупці Schneider B+W 52mm KB-12 (80 B) Запитайте наших професіоналів. Надсилання проводиться в Кременчуці найшвидше.

Назва товару
B+W Schneider KB-12 (80 B)
Тип фільтра
Коригуючий
Розмір
52 мм
Виробник
Німеччина