Schneider B+W 55mm KB-12 (80 B)

Код товару: 13805
Фото: Schneider B+W 55mm KB-12  (80 B)

У наявності

Ціна: 992 901 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro KB-12 (80 B)  

B+W F-Pro KB-12 – синій конверсійний світлофільтр серії «КВ». Використовується для підвищення колірної температури освітлення. Конверсійні світлофільтри, пофарбовані в ніжні сині тони, забезпечують нейтральну кольоропередачу через зменшення збільшеної частки червоного, оранжевого та жовтого при зйомці в ранкові та вечірні години. Світлофільтри КВ-12 дозволяють застосовувати позитивну плівку денного світла при освітленні галогенними лампами, а також дуже світлими (1000 Вт) або слабкішими (25 Вт) лампами розжарювання.

При зйомках на денній плівці виявляється ефект «під ніч». Застосовується при зйомці в студії на денну плівку або денний слайд з лампами розжарювання (які мають колірну температуру 3400°). 

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: : E
Діаметри: 55
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь

Schneider B+W 55mm KB-12 (80 B) - в інет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Фільтри та інші елементи фототехніки не покидаючи квартири, відвідайте наш електронний магазин abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Фільтр за вигідною ціною? Щоб легко підібрати Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Schneider B+W. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Товари, які можна замовити у нас, створені світовими виробниками, наприклад Heliopan. Якщо з'явилися при підборі Schneider B+W 55mm KB-12 (80 B) Запитайте нашого менеджера. Посилку отримаєте Одесі у мінімальні терміни.

Покриття: : E
Діаметри: 55
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь