Schneider B+W 67mm KB-12 (80 B)

Код товару: 13807
Фото: Schneider B+W 67mm KB-12  (80 B)

У наявності

Ціна: 1 391 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр B+W KB-12 ( 80 B ) F-Pro опис:
 
B+W KB 12 (80 B) F-Pro – це серія професійних світлофільтрів у виконанні F-PRO Skylight KB 12 (80 B). Сині конверсійні світлофільтри серії "КВ 12" застосовуються під час зйомки на денну плівку. З цим фільтром виходить ефект "під ніч".
Під час зйомки в студії на денну плівку або денний слайд із галогенними лампами (які мають колірну температуру 3400°). Оправлення з латуні з глибоким матовим чорнінням.
   
Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach. Німеччина.

Schneider B+W 67mm KB-12 (80 B) - на сайті магазину abcphoto. Якщо потрібно замовити Фільтри А також інші фототовари не покидаючи житла, відвідайте наш електронний каталог abcphoto.com.ua. Розгляньте пропозиції та виберіть Фільтр за економною ціною? Щоб максимально просто підібрати Фільтр, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите всі необхідні Фільтри Schneider B+W. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. Можна не сумніватися як товар. Вироби, які можна придбати у нас, створені відомими брендами, наприклад Schneider B+W. Якщо виникли під час вибору Schneider B+W 67mm KB-12 (80 B) Запитайте наших професійних менеджерів. Фототовари можна отримати в Дніпрі в необхідні терміни.

Назва товару
B+W Schneider KB-12 (80 B)
Тип фільтра
Коригуючий
Розмір
67 мм
Виробник
Німеччина