Schneider B+W 67mm KB-12 (80 B)

Код товару: 13807
Фото: Schneider B+W 67mm KB-12  (80 B)

У наявності

Ціна: 1 510 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro KB-12 (80 B)  

B+W F-Pro KB-12 – синій конверсійний світлофільтр серії «КВ». Використовується для підвищення колірної температури освітлення. Конверсійні світлофільтри, пофарбовані в ніжні сині тони, забезпечують нейтральну кольоропередачу через зменшення збільшеної частки червоного, оранжевого та жовтого при зйомці в ранкові та вечірні години. Світлофільтри КВ-12 дозволяють застосовувати позитивну плівку денного світла при освітленні галогенними лампами, а також дуже світлими (1000 Вт) або слабкішими (25 Вт) лампами розжарювання.

При зйомках на денній плівці виявляється ефект «під ніч». Застосовується при зйомці в студії на денну плівку або денний слайд з лампами розжарювання (які мають колірну температуру 3400°). 

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: : E
Діаметри: 67
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь

Schneider B+W 67mm KB-12 (80 B) - у віртуальному магазині abcphoto. Якщо потрібно купити Фільтри або інші фототовари не виходячи з дому, зверніться до нас онлайн-каталог abcphoto. Розгляньте каталог і підберіть Фільтр З вигодами? Щоб вам простіше було вибрати Фільтр, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Schneider B+W. Як бачите, все досить просто. За якість запчастин можна не переживати. Вся фототехніка з нашого каталогу створені найкращими світовими виробниками, наприклад Carl Zeiss. Якщо з'явилися при підборі Schneider B+W 67mm KB-12 (80 B) Питання можна поставити нашому фахівцю. Замовлення можна отримати Дніпропетровське в потрібні терміни.

Покриття: : E
Діаметри: 67
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь