Schneider B+W 49mm KB-15 (80 A)

Код товару: 13810
Фото: Schneider B+W 49mm KB-15  (80 A)

У наявності

Ціна: 894 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Застосовується при зйомці студії на денну плівку або денний слайд з лампами розжарювання, які мають колірну температуру 3200°. Під час зйомки на денну плівку з цим фільтром виходить ефект «під ніч». Фільтр фактор: 2.2x.
 
Оправлення з латуні з глибоким матовим чорнінням.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach (Німеччина)
 

Schneider B+W 49mm KB-15 (80 A) - на сайті інтернет-магазину АВС Фото. Якщо потрібно замовити Фільтри фотоаксесуари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в електронний магазин abcphoto. Розгляньте каталог і підберіть Фільтр за доступною ціною. Щоб правильно підібрати Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите всі необхідні Фільтри Schneider B+W. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. Як товари можна бути впевненими. Всі фотоаксессуари, які є у нас, створені відомими фірмами, наприклад Heliopan. З'явилися при виборі Schneider B+W 49mm KB-15 (80 A) Питання можна прояснити у наших фахівців. Товари заберіть в Дніпропетровське якомога швидше.

Назва товару
B+W Schneider KB-15 (80А)
Тип фільтра
Коригуючий
Розмір
49 мм
Виробник
Німеччина