Schneider B+W 49mm KB-15 (80 A)

Код товару: 13810
Фото: Schneider B+W 49mm KB-15  (80 A)

У наявності

Ціна: 953 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro KB-15 (80 A)

Світлофільтр B+W F-Pro KB-15 дозволяє застосовувати позитивну плівку денного світла при освітленні галогенними лампами, а також дуже світлими (1000 Вт) або слабкішими (25 Вт) лампами розжарювання.

Використовується під час зйомки на денну плівку, виходить ефект «під ніч». Застосовується при зйомці в студії на денну плівку або денний слайд з лампами розжарювання (які мають колірну температуру 3400°). 

Фільтр фактор 2.2. Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: : E
Діаметри: 49
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь
 
 
 

Schneider B+W 49mm KB-15 (80 A) - в онлайн-маркеті abcphoto. Якщо потрібно придбати Фільтри фотоаксесуари не покидаючи квартири, зайдіть до нас в інтернет магазин abcphoto. Розгляньте пропозиції та виберіть Фільтр за низькою ціною? Щоб легко було підібрати Фільтр, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите доступні для замовлення Фільтри Schneider B+W. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. Можна не хвилюватися про якість товарів. Вироби, які можна придбати у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Schneider B+W. З'явилися під час підбору Schneider B+W 49mm KB-15 (80 A) Запитайте наших фахівців. Фототехніку отримаєте Житомирі якомога швидше.

Покриття: : E
Діаметри: 49
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь