Schneider B+W 55mm KB-15 (80 A)

Код товару: 13812
Фото: Schneider B+W 55mm KB-15  (80 A)

У наявності

Ціна: 915 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Застосовується при зйомці студії на денну плівку або денний слайд з лампами розжарювання, які мають колірну температуру 3200°. Під час зйомки на денну плівку з цим фільтром виходить ефект «під ніч». Фільтр фактор: 2.2x.
 
Оправлення з латуні з глибоким матовим чорнінням.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach (Німеччина)

Schneider B+W 55mm KB-15 (80 A) - в електронному маркеті АВС Фото. Якщо потрібно вибрати Фільтри або інші фотоаксесуари не встаючи з крісла, зайдіть до нас у електронний магазин abcphoto. З асортименту підберіть Фільтр за гарною ціною? Щоб легко було підібрати Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: Schneider B+W І Ви побачите перелік з Фільтри Schneider B+W. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. За якість деталей можна не хвилюватися. Всі фотототовари, які є у нас, випускають відомі фірми, наприклад Canon. З'явилися при покупці Schneider B+W 55mm KB-15 (80 A) Запитайте наших професіоналів. Доставка проводиться Україні максимально швидко.

Назва товару
B+W Schneider KB-15 (80А)
Тип фільтра
Коригуючий
Розмір
55 мм
Виробник
Німеччина