Schneider B+W 62mm KB-15 (80 A)

Код товару: 13814
Фото: Schneider B+W 62mm KB-15  (80 A)

У наявності

Ціна: 1 308 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro KB-15 (80 A)

Світлофільтр B+W F-Pro KB-15 дозволяє застосовувати позитивну плівку денного світла при освітленні галогенними лампами, а також дуже світлими (1000 Вт) або слабкішими (25 Вт) лампами розжарювання.

Використовується під час зйомки на денну плівку, виходить ефект «під ніч». Застосовується при зйомці в студії на денну плівку або денний слайд з лампами розжарювання (які мають колірну температуру 3400°). 

Фільтр фактор 2.2. Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: : E
Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь
 
 

Schneider B+W 62mm KB-15 (80 A) - в онлайн-маркеті АВС Фото. Якщо потрібно замовити Фільтри А також інші елементи фототехніки не покидаючи житла, відвідайте наш віртуальний магазин abcphoto. З каталогу виберіть Фільтр за ринковими розцінками? Щоб не витрачати час на вибір Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і перед вами будуть усі Фільтри Schneider B+W. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, створені відомими виробниками, наприклад Heliopan. Якщо виникли під час вибору Schneider B+W 62mm KB-15 (80 A) Питання можна задати нашим фахівцям. Фототовари можна отримати в Чернігові найшвидше.

Покриття: : E
Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь