Schneider B+W 62mm KB-15 (80 A)

Код товару: 13814
Фото: Schneider B+W 62mm KB-15  (80 A)

У наявності

Ціна: 1 231 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Застосовується при зйомці студії на денну плівку або денний слайд з лампами розжарювання, які мають колірну температуру 3200°. Під час зйомки на денну плівку з цим фільтром виходить ефект «під ніч». Фільтр фактор: 2.2x.
 
Оправлення з латуні з глибоким матовим чорнінням.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach (Німеччина)

Schneider B+W 62mm KB-15 (80 A) - в каталозі abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Фільтри А також інші елементи фототехніки не встаючи з крісла, зайдіть до нас у віртуальний маркет АВС Фото. Розгляньте пропозиції та виберіть Фільтр за гарною ціною? Щоб легко підібрати Фільтр, скористайтеся системою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Schneider B+W. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. За якість запчастин можна не переживати. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені відомими компаніями, наприклад Schneider B+W. Якщо виникли під час підбору Schneider B+W 62mm KB-15 (80 A) Запитайте наших професіоналів. Замовлення заберіть у Білій Церкві максимально швидко.

Назва товару
B+W Schneider KB-15 (80А)
Тип фільтра
Коригуючий
Розмір
62 мм
Виробник
Німеччина