Schneider B+W 55mm KB-15 (80 A) MRC

Код товару: 13817
Фото: Schneider B+W 55mm KB-15  (80 A) MRC

У наявності

Ціна: 1 324 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр B+W KB-15 (80 A) MRC F-Pro опис:
Конверсійний світлофільтр з мультипросвітленим покриттям MRC для перетворення кольору ламп розжарювання (3200 °) на денний колір (5500 °). 
Під час зйомки на денну плівку з цим фільтром виходить ефект «під ніч». Оправлення з латуні з глибоким матовим чорнінням.
     
Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach.
 
 

Schneider B+W 55mm KB-15 (80 A) MRC - на сайті інтернет-магазину abcphoto. Якщо потрібно замовити Фільтри та інші елементи фототехніки Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в електронний каталог АВС Фото. Розгляньте пропозиції та виберіть Фільтр за бюджетною ціною? Щоб не витрачати час на підбір Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: Schneider B+W і перед вами з'явиться Фільтри Schneider B+W. Як бачите, вибір максимально спрощений. За якість деталей можна не хвилюватися. Вся фототехніка з нашого каталогу випускають відомі фірми, наприклад Hoya. Якщо з'явилися при підборі Schneider B+W 55mm KB-15 (80 A) MRC Питання можна уточнити у наших менеджерів. Замовлення отримаєте Слов'янське в необхідні терміни.

Назва товару
B+W Schneider KB-15 (80 А) MRC
Тип фільтра
Коригуючий
Розмір
55 мм
Виробник
Німеччина