Schneider B+W 67mm KB-15 (80 A) MRC

Код товару: 13818
Фото: Schneider B+W 67mm KB-15  (80 A) MRC

У наявності

Ціна: 1 697 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Світлофільтр B+W KB-15 (80 A) MRC F-Pro опис:
Конверсійний світлофільтр з мультипросвітленим покриттям MRC для перетворення кольору ламп розжарювання (3200 °) на денний колір (5500 °). 
Під час зйомки на денну плівку з цим фільтром виходить ефект «під ніч». Оправлення з латуні з глибоким матовим чорнінням.
     
Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach.

Schneider B+W 67mm KB-15 (80 A) MRC - у віртуальному маркеті abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Фільтри А також інші елементи фототехніки не покидаючи вдома, відвідайте наш інтернет магазин АВС Фото. Виберіть із пропозицій Фільтр за вигідною ціною? Щоб точно підібрати Фільтр, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть запропоновані різні Фільтри Schneider B+W. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Товари, які можна купити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Cokin. Якщо виникли під час підбору Schneider B+W 67mm KB-15 (80 A) MRC Питання можна задати нашим фахівцям. Замовлену продукцію можна отримати в Миколаєві в потрібні терміни.

Назва товару
B+W Schneider KB-15 (80 А) MRC
Тип фільтра
Коригуючий
Розмір
67 мм
Виробник
Німеччина