Schneider B+W 52mm KR-1,5 Skylight

Код товару: 13790
Фото: Schneider B+W 52mm KR-1,5 Skylight

У наявності

Ціна: 1 349 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro KR 1,5 Skylight

B+W F-Pro KR 1.5 Skylight – червонувато-жовтий конверсійний світлофільтр B+W серії «КR», який знижує колірну температуру світла. Він забарвлений у ніжний бурштиновий тон, поглинає ультрафіолетові промені, трохи синього, мінімально зеленого, але залишає недоторканими жовті та червоні компоненти світла. Конверсійні світлофільтри KR 1.5 корисні для конверсії синього відтінку в тінях при блакитному небі, а також при зйомці віддалених об'єктів, в основному при наявності легкого серпанку та легкого туману.

B+W Skylight KR 1.5, як і B+W UV 010, блокує ультрафіолетове випромінювання, але при цьому він злегка забарвлений у червонувато-жовтий тон, що допомагає при зйомці запобігти високому домінуванню синього тону в тінях.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: E
Діаметри: 52
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь
 
 
 

Schneider B+W 52mm KR-1,5 Skylight - на сайті АВС Фото. Якщо потрібно замовити Фільтри або інші фототовари не покидаючи квартири, зайдіть до нас в онлайн-маркет abcphoto. Розгляньте каталог та виберіть Фільтр за низькою ціною? Щоб не витрачати час на вибір Фільтр, скористайтеся системою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите всі необхідні Фільтри Schneider B+W. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість товарів можна не хвилюватися. Всі фототовари, представлені у нас, створені лідируючими компаніями, наприклад RODENSTOCK. Виникли при підборі Schneider B+W 52mm KR-1,5 Skylight Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Транспортуємо продукцію в Сумах своєчасно.

Покриття: E
Діаметри: 52
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь