Schneider B+W 52mm KR-1,5 Skylight

Код товару: 13790
Фото: Schneider B+W 52mm KR-1,5 Skylight

У наявності

Ціна: 1 259 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Професійний світлофільтр, що блокує ультрафіолетове випромінювання та зменшує колірну температуру світла (ціни в описі)
Професійний світлофільтр у виконанні F-PRO.

Skylight KR 1.5  також, як і  B+W UV 010 , блокує ультрафіолетове випромінювання, але при тому він злегка забарвлений в червонувато-жовтий тон, що допомагає при зйомці запобігти високому переважанню синього тону в тінях (викликаного освітленням неба, тому і світлофільтр носить "Skylight", або "небесне світло"), надаючи зображенню більш теплу кольорову гаму. Зсув у теплу зону - 200 °.
При зйомці на морі та в горах, через більш інтенсивне ультрафіолетове випромінювання недостатньо простого ультрафіолетового фільтра. Надлишковий синій тон все одно помітний.

Тому застосування світлофільтрів  Skylight  краще в цих умовах.
 
Оправлення з латуні з глибоким матовим чорнінням.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів  B+W Schneider , включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach (Німеччина)
 

Schneider B+W 52mm KR-1,5 Skylight - в онлайн-каталозі abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Фільтри фотоаксесуари не встаючи з крісла, зайдіть до нас у віртуальний магазин abcphoto. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Фільтр З вигодами для себе? Щоб правильно підібрати Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть показані всі Фільтри Schneider B+W. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. В якості товарів можна бути повністю впевненими Всі фотоаксесуари з нашого каталогу створені перевіреними компаніями, наприклад RODENSTOCK. Якщо з'явилися при виборі Schneider B+W 52mm KR-1,5 Skylight Питання можна прояснити у наших фахівців. Товар можна отримати в Ужгород в швидкі терміни.

Назва товару
Мансардне вікно B+W Schneider KR-1,5
Тип фільтра
Коригуючий
Розмір
52 мм
Виробник
Німеччина