Schneider B+W 58mm KR-1,5 Skylight

Код товару: 13792
Фото: Schneider B+W 58mm KR-1,5 Skylight

У наявності

Ціна: 1 384 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro KR 1,5 Skylight

B+W F-Pro KR 1.5 Skylight – червонувато-жовтий конверсійний світлофільтр B+W серії «КR», який знижує колірну температуру світла. Він забарвлений у ніжний бурштиновий тон, поглинає ультрафіолетові промені, трохи синього, мінімально зеленого, але залишає недоторканими жовті та червоні компоненти світла. Конверсійні світлофільтри KR 1.5 корисні для конверсії синього відтінку в тінях при блакитному небі, а також при зйомці віддалених об'єктів, в основному при наявності легкого серпанку та легкого туману.

B+W Skylight KR 1.5, як і B+W UV 010, блокує ультрафіолетове випромінювання, але при цьому він злегка забарвлений у червонувато-жовтий тон, що допомагає при зйомці запобігти високому домінуванню синього тону в тінях.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: E
Діаметри: 58
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь
 
 
 

Schneider B+W 58mm KR-1,5 Skylight - в онлайн-магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Фільтри А також інші елементи фототехніки не виходячи з дому, зверніться до нас онлайн-маркет АВС Фото. З каталогу виберіть Фільтр за ринковими розцінками? Щоб правильно підібрати Фільтр, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите всі необхідні Фільтри Schneider B+W. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Не варто сумніватися як товари. Всі фотототовари, які є у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Heliopan. З'явилися при покупці Schneider B+W 58mm KR-1,5 Skylight Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Замовлення отримаєте Слов'янське максимально швидко.

Покриття: E
Діаметри: 58
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь