Schneider B+W 62mm KR-1,5 Skylight

Код товару: 13793
Фото: Schneider B+W 62mm KR-1,5 Skylight

У наявності

Ціна: 1 426 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro KR 1,5 Skylight

B+W F-Pro KR 1.5 Skylight – червонувато-жовтий конверсійний світлофільтр B+W серії «КR», який знижує колірну температуру світла. Він забарвлений у ніжний бурштиновий тон, поглинає ультрафіолетові промені, трохи синього, мінімально зеленого, але залишає недоторканими жовті та червоні компоненти світла. Конверсійні світлофільтри KR 1.5 корисні для конверсії синього відтінку в тінях при блакитному небі, а також при зйомці віддалених об'єктів, в основному при наявності легкого серпанку та легкого туману.

B+W Skylight KR 1.5, як і B+W UV 010, блокує ультрафіолетове випромінювання, але при цьому він злегка забарвлений у червонувато-жовтий тон, що допомагає при зйомці запобігти високому домінуванню синього тону в тінях.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: E
Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь
 
 
 

Schneider B+W 62mm KR-1,5 Skylight - в електронному маркеті abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Фільтри або інші елементи фотототехніки не покидаючи квартири, відвідайте наш онлайн магазин abcphoto.com.ua. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фільтр за прийнятною ціною? Щоб швидко підібрати Фільтр, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Schneider B+W і перед вами будуть Фільтри Schneider B+W. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. Можна не турбуватися про якість товарів. Всі фототовари, представлені у нас, випускають відомі виробники, наприклад Heliopan. Виникли при підборі Schneider B+W 62mm KR-1,5 Skylight Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Харкові в необхідні терміни.

Покриття: E
Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь