Schneider B+W 62mm KR-1,5 Skylight

Код товару: 13793
Фото: Schneider B+W 62mm KR-1,5 Skylight

У наявності

Ціна: 1 503 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro KR 1,5 Skylight

B+W F-Pro KR 1.5 Skylight – червонувато-жовтий конверсійний світлофільтр B+W серії «КR», який знижує колірну температуру світла. Він забарвлений у ніжний бурштиновий тон, поглинає ультрафіолетові промені, трохи синього, мінімально зеленого, але залишає недоторканими жовті та червоні компоненти світла. Конверсійні світлофільтри KR 1.5 корисні для конверсії синього відтінку в тінях при блакитному небі, а також при зйомці віддалених об'єктів, в основному при наявності легкого серпанку та легкого туману.

B+W Skylight KR 1.5, як і B+W UV 010, блокує ультрафіолетове випромінювання, але при цьому він злегка забарвлений у червонувато-жовтий тон, що допомагає при зйомці запобігти високому домінуванню синього тону в тінях.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: E
Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь
 
 
 

Schneider B+W 62mm KR-1,5 Skylight - в електронному каталозі abcphoto.com.ua. Якщо потрібно підібрати Фільтри або інші фотоаксесуари не покидаючи будинок, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto.com.ua. Виберіть із пропозицій Фільтр З вигодами для себе? Щоб легше було підібрати Фільтр, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Schneider B+W і перед вами з'явиться все Фільтри Schneider B+W. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. Ніяких сумнівів як товари. Товари, які можна купити у нас, випускають відомі фірми, наприклад Nikon. Якщо виникли при купівлі Schneider B+W 62mm KR-1,5 Skylight Питання можна задати нашим фахівцям. Товари заберіть в Миколаєві в потрібні терміни.

Покриття: E
Діаметри: 62
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь