Schneider B+W 58mm KR-1,5 Skylight MRC F-Pro

Код товару: 13798
Фото: Schneider B+W 58mm KR-1,5 Skylight MRC F-Pro

У наявності

Ціна: 1 810 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Професійний світлофільтр у виконанні F-PRO.
Skylight KR 1.5  так само, як і  B+W UV 010  блокує ультрафіолетове випромінювання, але при тому він злегка пофарбований в червонувато-жовтий тон, що допомагає при зйомці запобігти високому переважанню синього тону в тінях (викликаного освітленням неба, тому і світлофільтр носить назву "Skylight", або "небесне світло"), надаючи зображенню більш теплу кольорову гаму. Зсув у теплу зону – 200°
Фільтр у виконанні MRC.
 
Оправлення з латуні з глибоким матовим чорнінням.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів  B+W Schneider , включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach (Німеччина)
 

Schneider B+W 58mm KR-1,5 Skylight MRC F-Pro - в інет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново необхідно знайти Фільтри А також інші фототовари не встаючи з дивана, відвідайте наш онлайн-супермаркет abcphoto. З каталогу виберіть Фільтр за вигідною ціною? Щоб легко підібрати Фільтр, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите доступні для замовлення Фільтри Schneider B+W. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість товарів можна не хвилюватися. Вироби, які можна купити у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Canon. З'явилися при покупці Schneider B+W 58mm KR-1,5 Skylight MRC F-Pro Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Фототовари можна отримати в Олександрії в необхідні терміни.

Назва товару
B+W Schneider KR-1,5 Мансардне вікно  MRC
Тип фільтра
Коригуючий
Розмір
58 мм
Виробник
Німеччина