Schneider B+W 52mm ND 102 4X MRC

Код товару: 13910
Фото: Schneider B+W 52mm ND 102 4X MRC

У наявності

Ціна: 2 534 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
B+W F-Pro ND 102 MRC (ND 0.6 - 4X) – нейтрально-сірий світлофільтр з коефіцієнтом фільтрації 4Х, який забезпечує зменшення експозиції на 2 ступені (2 поділу діафрагми). Один з найбільш поширених та необхідних фільтрів для кожного фотографа. Щільність ND 0.6 затемнює весь кадр, що дозволяє вам фотографувати з більш широкою діафрагмою або довшою витримкою, ніж потрібно у звичайних умовах.
Нейтрально-сірі фільтри підходять для зйомки об'єктів, що рухаються, наприклад, текучої води, для отримання ефекту динаміки в сюжеті кадру. 
ND фільтри дозволяють встановити найменше значення діафрагми для отримання меншої глибини різкості, не змінюючи інших налаштувань експозиції. Ця особливість дозволяє застосовувати ND фільтри B+W при зйомці портретів або при предметній зйомці для отримання художнього ефекту у випадках, коли потрібно візуально відокремити об'єкт зйомки від фону, який у цих умовах стає розмитим.
Багатошарове покриття MRC – це складна система покриття лінз B+W. MRC (multi resistant coating) - це 8-шаровий процес покриття скла, що зменшує відбиття, створює водостійкий шар (гідрофобне покриття) та забезпечує стійкість до подряпин.
Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Зроблено в Німеччині.
 
 
Застосовується для:
- зйомки на максимально відкритій діафрагмі (мінімальна глибина різкості);
- експериментів з різкістю та відсутністю різкості;
- розмивання заднього або переднього плану;
- для більш детального опрацювання хмар;
- змащеного зображення рухомих об'єктів на великих витримках й інших динамічних ефектів, задуманих фотографом;
- зменшення світлочутливості матриці та зменшення освітленості об'єкта;
- зйомки на "стандартних" витримках та діафрагмах, якщо світлочутливість плівки або матриці занадто велика для яскравості, що переважає в полі кадру.
 
Просвітлення: MRC
Діаметри: 52
Матеріал: скло Шотта
Щільність: 0.6
Коефіцієнт фільтрації: 4Х
Матеріал оправи: латунь
 
 

Schneider B+W 52mm ND 102 4X MRC - в надійному інтернет-магазині abcphoto. Якщо потрібно купити Фільтри та інші елементи фототехніки не встаючи з дивана, відвідайте наш електронний маркет abcphoto.com.ua. Розгляньте каталог і підберіть Фільтр на вигідних умовах. Щоб легко підібрати Фільтр, Скористайтеся навігацією. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите, які доступні для замовлення Фільтри Schneider B+W. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. За якість товарів можна не переживати. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Heliopan. Якщо з'явилися при купівлі Schneider B+W 52mm ND 102 4X MRC Питання можна прояснити у наших менеджерів. Товари заберіть в Тернополі якомога швидше.

Просвітлення: MRC
Діаметри: 52
Матеріал: скло Шотта
Щільність: 0.6
Коефіцієнт фільтрації: 4Х
Матеріал оправи: латунь