Schneider B+W 55mm ND 64X

Код товару: 13924
Фото: Schneider B+W 55mm ND 64X

У наявності

Ціна: 2 377 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Головним завданням цих фільтрів є ослаблення світлового потоку, що потрапляє до об'єктиву фотокамери. Ці фільтри не змінюють кольору сцени, а просто знижують кількість світла, що пропускається, в кількість разів, позначене на маркуванні. У маркуванні деяких фільтрів вказується їхня щільність.
Велика градація цих фільтрів дозволяє при великій яскравості додатково збільшити діафрагму зниження глибини різкості і експериментувати з відсутністю різкості. Крім того, вони дозволяють працювати і на «стандартних» витримках та діафрагмах. Зйомка в денний час із штативом із тривалими витримками. Нерухомі об'єкти залишаються різкими, а рухомі розмитими (рух людей, машин на вулиці. Трава, листя при вітрі, хвилі, водоспади, течія річок, струмків і т.д.)
 
Застосування:
 
- Зйомки на "стандартних" витримках та діафрагмах, якщо світлочутливість плівки або матриці занадто велика для яскравості, що переважає в полі кадру,
- Зйомки на максимально відкритій діафрагмі (мінімальна глибина різкості),
- Експерименти з різкістю та відсутністю різкості,
- Розмивка заднього плану,
- Змащене відображення рухомих об'єктів на великих витримках,
- Інші динамічні ефекти, задумані фотографом,
- Зйомка вдень - зі штатива з тривалими витримками. Нерухомі об'єкти залишаються різкими, а рухомі розмитими (рух людей, машин на вулиці, трава, листя при вітрі, хвилі, водоспади, течія річок, струмків і т.д.)
- при яскравому сонячному освітленні, коли 2-3 ступені діафрагми недостатні,
- Для технічних зйомок, наприклад, для фотографування спіралей, що світяться, лампи розжарювання, процесу згоряння, процесів у плавильних печах, для астрофотографічних цілей.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach.

Schneider B+W 55mm ND 64X - в онлайн-каталозі АВС Фото. Якщо терміново потрібно вибрати Фільтри А також інші фотоаксесуари не покидаючи будинок, відвідайте наш електронний маркет abcphoto. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фільтр за ринковими розцінками? Щоб простіше було підібрати Фільтр, за допомогою зручної навігації. Введіть: Schneider B+W і Вам будуть показані всі Фільтри Schneider B+W. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. Ніяких сумнівів як товари. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Tamron. Якщо з'явилися при підборі Schneider B+W 55mm ND 64X Запитайте наших фахівців. Доставка проводиться Черкасах без затримок.

Назва товару
Schneider B+W ND 64X
Тип фільтра
Нейтрально сірий
Розмір
55 мм
Виробник
Німеччина