Schneider B+W 52mm Redhancer 491

Код товару: 13879
Фото: Schneider B+W 52mm Redhancer 491

У наявності

Ціна: 1 590 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro 491 Redhancer – конверсійний фільтр, що володіє спеціальними пропускаючими властивостями. Це суворо зональний фільтр, що насичує лише жовто-оранжево-червону зону, залишаючи інші кольори без змін.
Рекомендується для зйомки вечірнього міста, вогню, реклами, одягу, овочів, фруктів, ягід. Незамінний для зйомки осінніх краєвидів. У поєднанні з поляризаційним фільтром усуває синювато-сірий серпанок і дає драматично насичені кольори.
Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Зроблено в Німеччині.
 
Покриття: Е
Діаметри: 52
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь
 
 
   
 
   

Schneider B+W 52mm Redhancer 491 - у перевіреному інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно купити Фільтри фотоаксесуари Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в онлайн-супермаркет АВС Фото. Розгляньте каталог та виберіть Фільтр за собівартістю. Щоб правильно вибрати Фільтр, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Schneider B+W і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фільтри Schneider B+W. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість деталей можна не хвилюватися. Всі фотототовари, які є у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Marumi. З'явилися під час замовлення Schneider B+W 52mm Redhancer 491 Запитайте наших фахівців. Транспортуємо продукцію в Ужгород своєчасно.

Покриття: Е
Діаметри: 52
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь