Schneider B+W 67mm Redhancer 491

Код товару: 13883
Фото: Schneider B+W 67mm Redhancer 491

У наявності

Ціна: 2 718 2 609 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro 491 Redhancer – конверсійний фільтр, що володіє спеціальними пропускаючими властивостями. Це суворо зональний фільтр, що насичує лише жовто-оранжево-червону зону, залишаючи інші кольори без змін.
Рекомендується для зйомки вечірнього міста, вогню, реклами, одягу, овочів, фруктів, ягід. Незамінний для зйомки осінніх краєвидів. У поєднанні з поляризаційним фільтром усуває синювато-сірий серпанок і дає драматично насичені кольори.
Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Зроблено в Німеччині.
 
Покриття: Е
Діаметри: 67
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь
 
 
   
 
   

Schneider B+W 67mm Redhancer 491 - у віртуальному магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Фільтри фотоаксесуари Не підводячись з дивана, зайдіть до нас в інтернет магазин abcphoto.com.ua. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фільтр за бюджетною ціною? Щоб не витрачати час на підбір Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите всі необхідні Фільтри Schneider B+W. У нас проста система підбору фотоакссесуарів. Як товари можна бути впевненими. Товари, які можна купити у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Canon. Якщо виникли під час підбору Schneider B+W 67mm Redhancer 491 Питання можна уточнити у наших фахівців. Замовлення можна забрати в Україні в потрібні терміни.

Покриття: Е
Діаметри: 67
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь