Schneider B+W 67mm Top-Pol Linear

Код товару: 13876
Фото: Schneider B+W 67mm Top-Pol Linear

У наявності

Ціна: 1 958 1 949 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
B+W F-Pro Top-Pol Linear
Зменшує відображення та відлиски, відфільтровуючи світло, яке стало поляризованим через відбиття від неметалічних поверхонь, покращує контраст кольору та кольоронасиченість. 
Лінійні поляризаційні фільтри призначені для камер з ручним наведенням різкості. При використанні їх з автофокусними об'єктивами можлива помилка вимірювання оптичних вимірювальних систем.
Ефект світлофільтра аналогічний циркулярним поляризаторам, однак такий світлофільтр може бути корисним лише в камерах без реалізації принципу TTL.
 
Покриття: E
Діаметри: 67
Щільність: 
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь
 
     
 
 

Schneider B+W 67mm Top-Pol Linear - в інет-маркеті АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Фільтри А також інші фототовари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в онлайн-супермаркет abcphoto. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Фільтр на кращих умовах. Щоб не витрачати час на підбір Фільтр, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Schneider B+W і перед вами будуть Фільтри Schneider B+W. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. За якість товарів можна не хвилюватися. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Kenko. Виникли при підборі Schneider B+W 67mm Top-Pol Linear Запитайте наших професіоналів. Фототехніку отримаєте Вінниці своєчасно.

Покриття: E
Діаметри: 67
Щільність: 
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь