Schneider B+W 67mm Top-Pol Linear

Код товару: 13876
Фото: Schneider B+W 67mm Top-Pol Linear

У наявності

Ціна: 1 958 1 813 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Лінійні поляризаційні фільтри призначені для камер з ручним наведенням різкості. При використанні їх з автомобільними фокусними об'єктивами можливо помилка вимірювання оптичних вимірювальних систем.

Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach .

Schneider B+W 67mm Top-Pol Linear - на сайті abcphoto. Якщо терміново необхідно знайти Фільтри або інші фотоаксесуари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в віртуальний магазин abcphoto. Вам потрібно розглянути пропозиції та вибрати Фільтр на вигідних умовах. Щоб вам простіше було вибрати Фільтр, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фільтри Schneider B+W. У нас підібрати фототехніку найпростіше. За якість товарів можна не турбуватися. Вироби, які можна придбати у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Cokin. Виникли при покупці Schneider B+W 67mm Top-Pol Linear Запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Замовлення можна отримати Запоріжжі в необхідні терміни.