Schneider B+W 62mm 81-A MRC

Код товару: 14446
Фото: Schneider B+W 62mm 81-A MRC

У наявності

Ціна: 1 771 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Слабо утеплює світлофільтр, з мульти просвітленням MRC , дія якого аналогічна Skylight KR 1.5, але з трохи більшим червонуватим відтінком. Зсув у теплу зону – 200.
 
Блокує ультрафіолетове випромінювання. Запобігає високому переважанню синього тону в тінях (викликаного освітленням неба), надаючи зображенню більш теплу кольорову гаму. Незамінний при зйомці на морі та горах, де блокування ультрафіолету захисними фільтрами UV недостатньо.
 
Особливо рекомендується під час зйомки зі спалахами.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach .

 

 

Schneider B+W 62mm 81-A MRC - у віртуальному маркеті abcphoto. Якщо потрібно замовити Фільтри фотоаксесуари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в інтернет магазин АВС Фото. З каталогу виберіть Фільтр вигідно? Щоб швидко підібрати Фільтр, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і перед вами будуть усі Фільтри Schneider B+W. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. За якість запчастин можна не турбуватися. Вироби, які можна купити у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Heliopan. Якщо з'явилися при виборі Schneider B+W 62mm 81-A MRC Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Доставка проводиться Дніпропетровське найшвидше.

Назва товару
Світлофільтр B+W Schneider 81-A MRC 62mm
Виробник
Б. В. Шнайдер
Тип фільтра
Коригуючий
Розмір
62 мм