Schneider B+W 62mm 81-A MRC

Код товару: 14446
Фото: Schneider B+W 62mm 81-A MRC

У наявності

Ціна: 1 864 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro KB-15 MRC (80 A)

Світлофільтр B+W F-Pro KB-15 MRC дозволяє застосовувати позитивну плівку денного світла при освітленні галогенними лампами, а також дуже світлими (1000 Вт) або слабкішими (25 Вт) лампами розжарювання.

Застосовується при зйомці на денній плівці, ефект «під ніч». Застосовується при зйомці в студії на денну плівку або денний слайд з лампами розжарювання (які мають колірну температуру 3400°). 

Багатошарове покриття MRC – це система покриття лінз B+W. MRC (multi resistant coating) - це 8-шаровий процес покриття скла, який зменшує відображення, створює водостійкий шар (гідрофобне покриття) та забезпечує стійкість до подряпин.

Фільтр фактор 2.2. Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: MRC 

Діаметри: 62

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь

 

Schneider B+W 62mm 81-A MRC - у віртуальному магазині abcphoto. Якщо потрібно підібрати Фільтри або інші аксесуари не виходячи з дому, зверніться до нас онлайн-каталог abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути пропозиції та підібрати Фільтр за доступною ціною. Щоб швидко підібрати Фільтр, за допомогою зручної навігації. Введіть: Schneider B+W і перед вами з'явиться Фільтри Schneider B+W. У нас ви легко знайдете необхідні фототовари. Можна не хвилюватися про якість товарів. Всі фотототовари, які є у нас, створені відомими виробниками, наприклад Nikon. З'явилися під час підбору Schneider B+W 62mm 81-A MRC Питання можна задати нашим фахівцям. Посилання прийде в Івано-Франківську максимально швидко.

Покриття: MRC 

Діаметри: 62

Матеріал: скло Шотта

Матеріал оправи: латунь