Schneider B+W 55mm Close Up NL-4

Код товару: 14435
Фото: Schneider B+W 55mm Close Up NL-4

У наявності

Ціна: 1 349 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro Clouse UP NL-4

B+W F-Pro Clouse UP NL-4 розширює діапазон регулювання для стандартних об'єктивів і є максимально допустимою лінзою для портретних обьективів з регульованою фокусною відстанню. Збільшення +4 діоптрії.

Ефект збільшується зі збільшенням кількості діоптрій і фокусної відстані лінзи. Тому для більш коротких фокусних відстаней у цифровій фотографії рекомендується використовувати більш потужні лінзи для макрозйомки.

Фільтри для макрозйомки можна комбінувати, але, з міркувань якості та для запобігання віньєтуванню, слід ставити не більше двох лінз одна на одну. Значення просто складаються.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Діаметри: 55
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь

 
 

Schneider B+W 55mm Close Up NL-4 - на сайті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно замовити Фільтри фотоаксесуари не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш інтернет магазин АВС Фото. Виберіть із запропонованих варіантів Фільтр за вигідною ціною? Щоб не витрачати час на підбір Фільтр, за допомогою фільтрів. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите доступні для замовлення Фільтри Schneider B+W. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. Можна не турбуватися про якість товарів. Всі фотототовари, які є у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Hoya. З'явилися при покупці Schneider B+W 55mm Close Up NL-4 Запитайте наших фахівців. Фототехніку отримаєте Чернівцях якомога швидше.

Діаметри: 55
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь