Schneider B+W 55mm Close Up NL-4

Код товару: 14435
Фото: Schneider B+W 55mm Close Up NL-4

У наявності

Ціна: 1 266 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Лінза – це додатковий пристрій до об'єктиву, який служить для зміни його фокусної відстані та мінімальної дистанції фокусування. Вона полягає в оправі та надягається безпосередньо на об'єктив. Позитивна лінза зменшує фокусну відстань (збільшує кут зображення).
 
Відбувається:
 
1. Зміна відносного отвору системи
2. Зменшує мінімальну дистанцію фокусування об'єктива
3. Збільшує масштаб зйомки при незмінному висуненні об'єктива
4. Зменшує відстань до об'єкта, що різко зображується.
 
Лінзи для зйомки крупним планом розширюють діапазон регулювання під час фотографування зблизька за допомогою аналогових або цифрових фотокамер.
 
У такий спосіб лінзи дозволяють помітно збільшити масштаб зображення.
 
Лінза NL-4 ще більше розширює діапазон регулювання для стандартних об'єктивів і є максимально допустимою лінзою для портретних об'єктивів з фокусною відстанню, що регулюється.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach (Німеччина).
 

Schneider B+W 55mm Close Up NL-4 - у перевіреному інтернет-магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно знайти Фільтри А також інші елементи фототехніки не виходячи з дому, зверніться до нас онлайн-каталог АВС Фото. З асортименту виберіть Фільтр за бюджетною ціною? Щоб правильно вибрати Фільтр, Скористайтеся навігацією. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите, які доступні для замовлення Фільтри Schneider B+W. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Всі фототовари з каталогу розроблені відомими компаніями, наприклад RODENSTOCK. Якщо виникли під час підбору Schneider B+W 55mm Close Up NL-4 Питання можна прояснити у наших фахівців. Замовлену продукцію можна отримати в Дніпрі без затримок.

Назва товару
B+W Schneider B+W Close Up NL-4
Тип фільтра
Макро
Розмір
55 мм
Виробник
Німеччина