Schneider B+W 58mm Infrared - Red 092

Код товару: 14454
Фото: Schneider B+W 58mm Infrared - Red 092

У наявності

Ціна: 4 238 4 139 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro 092 Infrared-Red

Інфрачервоний світлофільтр B+W F-Pro 092 Infrared-Red (майже чорний, пурпурно-червоний) – використовується для зйомки чорно-білої фотографії в інфрачервоному світлі. Робить зображення в інфрачервоному світлі з деякою часткою червоного кольору для кращого використання низькочутливих інфрачервоних плівок. Використовується з цифровими і плівковими камерами.

Для інфрачервоної фотографії існують спеціальні фільтри з різним спектром пропускання. Справа в тому, що діапазон інфрачервоного спектра великий, а нас цікавить тільки певна ділянка, плюс якщо до інфрачервоного спектру підмішати видимий спектр, то він інколи буде цікавіше, ніж просто інфрачервоний спектр.

ІЧ-фотографії оптимізуються в програмі обробки зображень: можна перетворити кольорове зображення на чорно-біле або «пограти» окремими кольоровими каналами, максимально залишивши червоний канал.

Має зовнішнє різьблення для додаткових аксесуарів. Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: E
Діаметри: 58
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь 
 
 
 

Schneider B+W 58mm Infrared - Red 092 - в надійному інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно купити Фільтри або інші елементи фотототехніки не покидаючи квартири, зайдіть до нас в електронний каталог АВС Фото. З каталогу підберіть Фільтр за ринковими розцінками? Щоб правильно вибрати Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Schneider B+W і перед вами з'явиться Фільтри Schneider B+W. У нас підібрати фототехніку найпростіше. Можна не сумніватися як товар. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Kenko. Якщо виникли під час вибору Schneider B+W 58mm Infrared - Red 092 Питання можна уточнити у наших менеджерів. Замовлену продукцію можна отримати в Дніпродзержинське в потрібні терміни.

Покриття: E
Діаметри: 58
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь