Schneider B+W 58mm Infrared - Red 092

Код товару: 14454
Фото: Schneider B+W 58mm Infrared - Red 092

У наявності

Ціна: 4 238 3 879 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Мультипросвітлене світлофільтр використовується для зйомки чорно-білої фотографії в інфрачервоному світлі.
B+W 092  (майже чорний, пурпурно-червоний тільки на просвіт від джерел світла) дає зображення в інфрачервоному світлі з деякою часткою червоного для кращого використання інфрачервоних плівок, що слабо чутливі.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів  B+W Schneider , включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach. Німеччина.
 

Schneider B+W 58mm Infrared - Red 092 - на сайті магазину АВС Фото. Якщо потрібно вибрати Фільтри фотоаксесуари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в онлайн-каталог abcphoto. Виберіть із асортименту Фільтр за бюджетною ціною? Щоб не витрачати час на підбір Фільтр, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите список з Фільтри Schneider B+W. Як бачите, все досить просто. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, створені відомими фірмами, наприклад RODENSTOCK. Виникли при підборі Schneider B+W 58mm Infrared - Red 092 Питання можна прояснити у наших менеджерів. Товари можна забрати в Рівному своєчасно.

Назва товару
Schneider B+W Infrared - Red 092
Виробник
Б. В. Шнайдер
Тип фільтра
Інфрачервоний
Розмір
58 мм