Schneider B+W 62mm Circular - Pol Slim MRC

Код товару: 15680
Фото: Schneider B+W 62mm Circular - Pol Slim MRC

У наявності

Ціна: 4 929 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Поляризація піднебіння, води, скла, шарів фарби, поверхні пластмас, ослаблення відблисків з металевих поверхонь.
 
Slim – надтонка оправа. Застосовується для ширококутних об'єктивів.
 
Для усунення віньєтування відсутній передній борт з різьбленням. B+W комплектується кришкою.
 
У B + W Schneider просвітлення не просто MCulti coated ), а MRC ulti resistant coated ) - мульти захищене просвітлення. Крім чудового просвітлення, воно має підвищену міцність до механічних впливів та вологовідштовхувальні властивості (гідрофобне покриття). Сніг, дощ, конденсат не залишаються на такому покритті, а скочуються з нього подібно до крапельок ртуті, залишаючи світлофільтр завжди чистим.
 
Оправлення з латуні з глибоким матовим чорнінням.
 
Весь цикл виробництва світлофільтрів B+W Schneider, включаючи варіння скла, здійснюється на заводі Schneider Optische Werke у м. Bad Kreuznach .
 

Schneider B+W 62mm Circular - Pol Slim MRC - в інет-маркеті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Фільтри або інші аксесуари не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto. З асортименту підберіть Фільтр зі знижками? Щоб не витрачати час на підбір Фільтр, за допомогою навігації. Введіть: Schneider B+W і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фільтри Schneider B+W. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. Можна не перейматися якістю товарів. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, розроблені лідируючими компаніями, наприклад Nikon. З'явилися при виборі Schneider B+W 62mm Circular - Pol Slim MRC Запитайте нашого менеджера. Товари заберіть в Костянтинівці в швидкі терміни.

Назва товару
B+W Schneider Circular - Pol Slim MRC
Виробник
Б. В. Шнайдер
Тип фільтра
Поляризаційний
Розмір
62 мм