У поєднанні з камерами α з байонетом E від Sony об'єктиви APS-C з байонетом E забезпечують високу якість зйомки.
Стабілізатор зображення Optical SteadyShot™, вбудований в об'єктив, дозволяє створювати плавні, незмащені фотографії та відеозаписи під час зйомки з рук.
Кругла діафрагма для плавного ефекту «боке»
Замість стандартної діафрагми об'єктива у формі багатокутника, цей об'єктив має 7-пелюсткову круглу діафрагму для більш природного, округленого дефокусування або ефекту «боке».
Об'єктив має інноваційну конструкцію для створення чітких, якісних зображень із мінімальним рівнем спотворення та хроматичної аберації.
Завдяки механізму внутрішнього фокусування корпус об'єктива не рухається, що робить конструкцію компактнішою, відгук автофокусу - швидшим, а також скорочує мінімальну дистанцію фокусування.
- Макс. діафрагма F1.8 для зйомки при слабкому світлі
- Стильний та легкий, з високоякісним оздобленням
- Вбудований стабілізатор зображення Optical SteadyShot
- 7-пелюсткова циркулярна діафрагма забезпечує гарне розмиття заднього плану
Sony E 50mm F1,8 OSS Black (SEL50F18B) - в інет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново необхідно знайти Об'єктиви або інші елементи фотототехніки не покидаючи квартири, відвідайте наш онлайн магазин abcphoto. Виберіть із пропозицій Об'єктив з хорошими знижками. Щоб правильно підібрати Об'єктив, скористайтеся нашими фільтрами. Введіть: Sony і Ви побачите список з Об'єктиви Sony. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. Можна не турбуватися про якість товарів. Товари, які можна замовити у нас, створені відомими виробниками, наприклад Panasonic. Якщо виникли під час вибору Sony E 50mm F1,8 OSS Black (SEL50F18B) Питання можна задати нашим фахівцям. Транспортуємо продукцію в Львові своєчасно.
|
Тип об'єктиву
|
фікс
|
|
Система
|
Sony
|
|
Фокусна відстань
|
50 мм / 75 мм з матрицею формату APS /
|
|
Світлосила
|
f/1.8
|
|
Кути огляду
|
31.6°
|
|
Мінімальна діафрагма
|
22
|
|
Мінімальна дистанція фокусування
|
0.39 м
|
|
Максимальне збільшення
|
0.16
|
|
Байонет (кріплення)
|
Sony E
|
|
Розмір матриці
|
APS-C
|
|
Привід автофокусування
|
мотор
|
|
Внутрішнє фокусування
|
+
|
|
Стабілізація зображення
|
+
|
|
Конструкція (елементів/груп)
|
9 елементів у 8 групах
|
|
Кількість пелюсток діафрагми
|
7 / круглого типу /
|
|
Діаметр фільтра
|
49 мм
|
|
Габарити (діаметр/довжина)
|
62x62 мм
|
|
Вага
|
202 г
|