Sony FE 90mm F2.8 Macro G OSS

Код товару: С000010655
Фото: Sony FE 90mm F2.8 Macro G OSS

У наявності

Ціна: 36 966 грн

Гарантія

24 місяця від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Об'єктив Sony FE 90 mm f/2.8 G Macro (SEL90M28G.SYX)
 
 
 
 
Професійний макрооб'єктив Sony – це вузькоспеціалізований пристрій. Він чудово підходить як для макрозйомки, так і для портретної фотографії. Неперевершений ефект боке вийде навіть під час фотографування з рук.
 
Основні особливості моделі
 
 
 
Головними якостями FE 90 mm f/2.8 G Macro, завдяки яким фото завжди будуть бездоганними незалежно від дистанції фокусування, є:
 
- Дуже м'яке розмиття фону, характерне для апаратних лінійок G. Щоб максимально знизити ймовірність сферичних спотворень, усі лінзи тестують та калібрують. Тому ефект боке виходить плавним та приємним для очей.
- Система плаваючих лінз. Оптичні параметри будуть на високому рівні на кожній ділянці кадру, незалежно від фокусної відстані.
- Безпомилкова та майже беззвучна фіксація на об'єкті. За рахунок технології подвійного фокусування великі групи оптичних компонентів розміщуються правильно. Тому створення повнокадрових знімків макроформату відбувається миттєво та безшумно.
- Попередня функція стабілізації зображення. Завдяки їй макрофотографії виходять чіткими та різкими навіть у разі зйомки без використання штативу.
 
Чим ще приваблює пристрій?
 
Конструкція моделі розроблена таким чином, щоб користувач міг використовувати її комфортно та оперативно. Щоб закріпити фокус у потрібний момент, на корпусі виробу розмістили спеціальну кнопку. При її затисканні об'єктив моментально фіксується у необхідному положенні.
 
Перемикатися з автоматичного на ручне фокусування і назад можна, не відволікаючись від видошукача. Для зміни режиму достатньо покрутити зовнішнє кільце об'єктива.
 
Крім інших позитивних якостей, макрооб'єктив має міцну, захищену від вологи та пилу конструкцію. Тому його можна використовувати в екстремальних умовах для створення якісних та вражаючих фотографій.
 

Sony FE 90mm F2.8 Macro G OSS - на надійному сайті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Об'єктиви А також інші елементи фототехніки не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш онлайн-каталог АВС Фото. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Об'єктив З вигодами для себе? Щоб не витрачати час на підбір Об'єктив, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Sony і перед вами з'явиться все Об'єктиви Sony. У нас вибір фотоакссесуарів максимально простий. Можна не перейматися якістю товарів. Вся фототехніка з нашого каталогу створені відомими фірмами, наприклад Canon. З'явилися під час підбору Sony FE 90mm F2.8 Macro G OSS Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Замовлений товар можна отримати Вінниці найшвидше.

Модель
FE 90 мм f/2.8 G Macro
Діаметр фільтра, мм
62
Розмір матриці
Full frame
Фокусна відстань
90
Габарити
79x130,5 мм
Конструкція
15 елементів у 11 групах
Мінімальна дистанція фокусування, м
0,28
Мінімальна діафрагма
f/22
Кількість пелюсток діафрагми
9
Вага
0,602
Кріплення об'єктиву (байонет)
Sony E-mount (NEX)
Стабілізація зображення
Є
Максимальна діафрагма
f/2.8
Макрозйомка
Є
Пило-, вологозахист
Є
Гарантія, міс.
24
Комплект поставки
Бленда об'єктива, передня кришка об'єктива, задня кришка об'єктива, футляр
Країна виробник
Таїланд