Sigma 18-35mm f/1.8 DC HSM Art (Nikon)

Код товару: С000006124
Фото: Sigma 18-35mm f/1.8 DC HSM Art (Nikon)

У наявності

Ціна: 26 595 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Об'єктив SIGMA 18-35 мм f/1.8 DC HSM | Art - надсвітлосильний стандартний об'єктив із змінною фокусною відстанню призначений лише для цифрових зеркальних камер формату APS-C/DX.
 
Оптична схема об'єктиву SIGMA 18-35мм f/1.8 DC HSM | Art складається з 17 елементів у 12 групах, у тому числі 4 литі асферичні елементи та 5 елементів з SLD скла з наднизькою дисперсією. Багатошарове покриття Super дозволяє зменшити ореолі з відблисками та забезпечує високий контраст навіть при контровому засвіченні.
 
В об'єктиві використовується внутрішнє фокусування і зумування, тому розміри об'єктива в процесі використання залишаються незмінними, а фронтальний елемент не обертається, що спрощує використання фільтрів, що поляризують.
 
Ультразвуковий двигун приводу автофокусу кільцевого типу з постійною можливістю ручної корекції (FTM) та з оптимізованим алгоритмом автофокусування дає можливість тихого та швидкого наведення на різкість. Дев'яти лепесткова діафрагма округленої форми. Пелюстка бленда LH780-03 входить до комплекту об'єктива.
 
 

Sigma 18-35mm f/1.8 DC HSM Art (Nikon) - у віртуальному магазині abcphoto. Якщо терміново потрібно купити Об'єктиви або інші аксесуари Не виходячи з дому, зайдіть до нас в електронний маркет abcphoto. Розгляньте асортимент та підберіть Об'єктив за прийнятною ціною? Щоб правильно вибрати Об'єктив, за допомогою наших фільтрів. Введіть: Sigma і перед вами відкриються всі необхідні для вас Об'єктиви Sigma. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. Можна не думати про якість товарів. Всі фотототовари, які є у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Laowa. З'явилися під час замовлення Sigma 18-35mm f/1.8 DC HSM Art (Nikon) Питання можна уточнити у наших фахівців. Замовлену продукцію можна отримати в Чернігові без затримок.

Тип сенсора камери
для кроп-сенсора
Тип об'єктиву
стандартний
Фокусна відстань
змінне (zoom)
Фокусна відстань 
18-35 мм
Стабілізація зображення
ні
Діафрагма
1.8 f
мін. діафрагма
16 f
мін. дистанція фокусування
0.28 м
Автоматичне фокусування
є
Число елементів/груп елементів
17/12
Число лепестків діафрагми
9
Діаметр різьблення для світлофільтру
72 мм
Діаметр
78 мм
Довжина
121 мм
вага
810 г