Sigma 105mm f/2.8 DG DN Macro Art (Sony E)

Код товару: С000010023
Фото: Sigma 105mm f/2.8 DG DN Macro Art (Sony E)

У наявності

Ціна: 33 022 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

  

 

Об'єктив Sony E-mount 105mm f/2.8 DG DN Macro Art Lens з байонетом E-Mount 105mm f/2.8 DG DN від Sigma – це неперевершений оптичний об'єктив з фокусною відстанню, оптимізований для макрозйомки. При мінімальній відстані фокусування 29.5 см та робочій відстані 14 см цей об'єктив забезпечує масштаб зображення в натуральну величину 1:1 для точної візуалізації об'єктів крупним планом. Його оптична конструкція включає один елемент SLD, який також допомагає досягти високої чіткості і точності передачі кольору за рахунок придушення різних аберацій і колірної окантовки. Також було застосовано супер-багатошарове покриття, яке контролює відблиски та ореоли для більшої контрастності.

Зручний у користуванні, цей об'єктив оснащений Hyper-Sonic Motor для швидкого та безшумного автофокусування та інтуїтивно зрозумілого постійного ручного керування фокусуванням. Перемикач обмежувача фокусу також допомагає підвищити швидкість і точність фокусування, а також є кнопка AFL, що настроюється, і спеціальний перемикач режиму фокусування. Крім того, об'єктив оснащений дев'ятипелюстковою закругленою діафрагмою для плавного боці, а корпус об'єктива захищений від атмосферних впливів, що дозволяє працювати в несприятливих умовах.

Цей об'єктив, що входить до лінійки Art в рамках серії Global Vision від Sigma, розроблений для досягнення оптичних характеристик і ідеально підходить для творчих і художніх застосувань.
Короткий об'єктив з фіксованою фокусною відстанню призначений для повнокадрових бездзеркальних камер Sony з байонетом E, але також може використовуватися з моделями APS-C, де він забезпечує еквівалентну фокусну відстань 157,5 мм.

Один елемент із наднизькою дисперсією (SLD) помітно знижує хроматичні аберації та кольорову окантовку для підвищення чіткості та точності кольору.

На елементи лінз нанесено багатошарове суперпокриття, щоб звести до мінімуму відблиски та ореоли та сприяти створенню контрастних та нейтральних за кольором зображень навіть в умовах заднього підсвічування.

Справжня макро-конструкція забезпечує максимальне збільшення 1: 1 у натуральну величину, а також мінімальну відстань фокусування 29,5 та мінімальну робочу відстань 14 см, що дозволяє працювати з об'єктами крупним планом.
Інтегрований HSM (Hyper Sonic Motor) забезпечує швидку та безшумну роботу автофокусування, яка додатково доповнюється оптимізованим алгоритмом автофокусування для забезпечення більш плавного фокусування. HSM також дозволяє постійно керувати фокусуванням вручну, просто обертаючи кільце фокусування в будь-який час.

Кільце ручного налаштування діафрагми можна вимкнути для плавного безшумного перемикання діафрагми у відеозаписах. Крім того, можна використовувати спеціальний перемикач блокування кільця діафрагми, щоб запобігти випадковій зміні налаштування діафрагми.

Вбудована кнопка автофокусування (AFL), на яку можна призначити додаткові функції, розширює діапазон операцій, доступних на об'єктиві.

Закруглена дев'ятипелюсткова діафрагма забезпечує плавну та приємну якість боці.
Погодостійка конструкція з латунним байонетом, що забезпечує підвищену точність та жорсткість монтажу.

Sigma 105mm f/2.8 DG DN Macro Art (Sony E) - в онлайн-супермаркеті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно підібрати Об'єктиви та інші елементи фототехніки не встаючи з крісла, зайдіть до нас у електронний маркет АВС Фото. Розгляньте асортимент та виберіть Об'єктив з хорошими знижками. Щоб легко підібрати Об'єктив, Скористайтеся нашою навігацією. Введіть: Sigma і Ви побачите доступні для замовлення Об'єктиви Sigma. Як бачите, процедура підбору максимально спрощена. Можна не хвилюватися про якість товарів. Товари, які можна замовити у нас, створені відомими брендами, наприклад Nikon. З'явилися під час замовлення Sigma 105mm f/2.8 DG DN Macro Art (Sony E) Запитайте наших фахівців. Надсилання проводиться в Рівному в необхідні терміни.

Фокусна відстань
105 мм
Максимальна діафрагма 
f/2,8
Мінімальна діафрагма 
f/22
Кріплення об'єктиву
Sony E
Сумісність форматів
Повнокадровий
Кут огляду 
23,3°
Мінімальна відстань фокусування 
29,5 см
Максимальне збільшення 
Коефіцієнт відтворення макросу 
1:1
Оптичний дизайн 
12 елементів у 7 групах
Лопаті діафрагми 
9, закруглені
Тип фокусування 
Автофокус
Розмір фільтра 
62 мм (передній)
Розміри 
74 x 133,6 мм
Вага 
715 г