

Щоб мінімізувати спотворення на картинці, розробники укомплектували об'єктив механізмом плавучого фокусу. Щоб позбутися засвітів або інших побічних зображень розробники застосували антивідблиск нанопокриття від Sony.
Керувати об'єктивом можна за допомогою кільця фокусування та кільця збільшення. Є можливість скористатися кнопкою, яка утримає фокус - навіть якщо об'єкт рухається, він не буде розмитим. Щоб стабілізувати картинку, скло має для цього зручні перемикачі. А переконатись, чи правильно ви прикріпили об'єктив до корпусу фотоапарата, можна за допомогою показника кріплення.
Sony FE 70–200mm F2.8 GM OSS (SEL70200GM.SYX) - у великому інтернет-магазині abcphoto. Якщо потрібно купити Об'єктиви або інші аксесуари Не покидаючи будинок, зайдіть до нас в віртуальний маркет abcphoto. Розгляньте пропозиції та підберіть Об'єктив з хорошими знижками. Щоб легко підібрати Об'єктив, скористайтеся системою фільтрів. Введіть: Sony і Вам будуть запропоновані різні Об'єктиви Sony. У нас вибрати фототовари найпростіше. В якості товарів сумнівів бути не може Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені перевіреними компаніями, наприклад Lensbaby. З'явилися при покупці Sony FE 70–200mm F2.8 GM OSS (SEL70200GM.SYX) Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Замовлені фотоаксесуари можна отримати в Дніпрі якомога швидше.
Тип об'єктиву
|
телеоб'єктив
|
Кількість елементів
|
23 шт.
|
Кількість груп елементів
|
18 шт.
|
Байонет
|
Sony E
|
Стабілізація
|
є
|
Фокусна відстань
|
70-200 мм
|
мін. відстань фокусування
|
96 см
|
Фокусування
|
ручна та автоматична
|
Ультразвуковий привід
|
є
|
Різьблення світлофільтру
|
77 мм
|
Діафрагма
|
F/2,8
|
Мінімальна діафрагма
|
F/22
|
Число пелюсток діафрагми
|
11 шт.
|
Кут огляду
|
34-12°
|
Габарити
|
88x200 мм
|
Вага
|
1,48 кг
|