Sigma 85mm f/1.4 DG HSM Art (Nikon)

Код товару: С000006593
Фото: Sigma 85mm f/1.4 DG HSM Art (Nikon)

У наявності

Ціна: 37 357 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

  
 
Затребувана в портретній та предметній зйомці фокусна відстань доповнює лінійку сигмівських фіксів. Відмінний показник світлосили є додатковим аргументом на користь купівлі цього об'єктива.
 
Оптична конструкція, що вже стала класичною, включає 14 лінз. В оптичній схемі використовуються два елементи з низьким рівнем дисперсії, а також застосовується фірмове покриття, що просвітлює.
Об'єктив комплектується знімною блендою для протидії відблиску.
 
Оптимальна для зйомки портретів фокусна відстань дозволяє об'єктиву формувати зображення з геометрією, що близька до ідеальної. Високий рівень периферійної яскравості та відсутність віньєтування є візитною карткою оптичних приладів цієї серії.
 
Використання цієї моделі фірмового просвітлюючого покриття дозволило гранично мінімізувати ризики пов'язані з виникненням перевідбиття і відблисків. Прогресивний виробничий процес та застосування найякісніших матеріалів виключило саму можливість виникнення таких поширених оптичних дефектів як сферичні та хроматичні аберації.
 
Прогресивна система автофокусу робить можливим ручне коригування в процесі автоматичного наведення на різкість. Ультразвуковий привід відмінно відпрацьовує режим фокусування, що слідкує. Систему в цілому характеризують такі аспекти як низький рівень шуму та висока швидкість наведення на різкість.
 
Діафрагма, що складається з дев'яти пелюсток округленої форми, дозволяє формувати унікальний малюнок позафокусного розмиття, що з урахуванням відмінного показника світлосили передбачає використання даного об'єктиву в художній зйомці.
 
Корпус комбінований з композитного матеріалу та металу гарантує стійкість до зношування, при оптимальній вазі та тактильних властивостях. Герметизацію більшості з'єднань забезпечують ущільнювальні вставки з гуми.

Sigma 85mm f/1.4 DG HSM Art (Nikon) - в електронному магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Об'єктиви або інші фототовари не покидаючи квартири, зайдіть до нас в електронний маркет abcphoto. Розгляньте асортимент та підберіть Об'єктив з вигодами для бюджету Щоб правильно вибрати Об'єктив, скористайтеся зручною системою. Введіть: Sigma і перед вами з'явиться все Об'єктиви Sigma. Як бачите, все досить просто. В якості товарів можна бути повністю впевненими Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, виробляють відомі компанії, наприклад Carl Zeiss. Якщо з'явилися при виборі Sigma 85mm f/1.4 DG HSM Art (Nikon) Питання можна уточнити у наших менеджерів. Замовлення можна забрати в Чернігові максимально швидко.

Тип об'єктиву Стандартний
Формат Повний кадр
Байонет Nikon F
Фокусування Автофокус
Фокусна відстань 85 мм
Мінімальна дистанція фокусування 0.85 м
Світлосила f/1.4
Тип двигуна Ультразвуковий двигун
Оптична схема 14 елементів у 12 групах
Стабілізатор зображення Ні
Пило-вологозахист Ні
Внутрішнє фокусування Ні
Комплектація Об'єктив Sigma 85mm f/1.4 DG HSM Art (для Canon)
Бленда LH927-02
Чохол
Розміри 94.7 x 126.2 мм
Вага 1.13 кг
Гарантійний термін, міс. 12