Sony FE 85mm F1.8 (SEL85F18.SYX)

Код товару: С000007452
Фото: Sony FE 85mm F1.8 (SEL85F18.SYX)

Нема в наявності

Ціна: 27 999 грн

Гарантія

24 місяця від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Об'єктив Sony FE 85 мм f/1.8

Об'єктив Sony FE 85 mm f/1.8 відрізняється тим, що дозволяє робити знімки високої якості за мінімальних зусиль. Ідеальна відповідність аксесуара передовим камерам α7 дозволить повністю реалізувати творчий потенціал фотографа.

Об'єктив Sony FE 85 мм f/1.8 (SEL85F18.SYX)

Об'єктив Sony FE 85 мм f/1.8 (SEL85F18.SYX)

Портативність

Об'єктив відрізняється невеликими габаритами та легкістю. Аксесуар вагою 371 грам практично не вплине на загальну вагу обладнання, дозволяючи проводити одну фотосесію в кількох місцях. Портативність фотообладнання зберігає енергію для створення унікальних фотографій. 

Корпус об'єктива створений із захистом від пилу та вологи, що дозволяє повністю зосередитися на роботі в будь-яких умовах.

Продуктивність та фокусування об'єктива

Важливі властивості об'єктива:

  • лінза з низькою дисперсією компенсує хроматичні аберації;
  • діафрагма циркулярного типу з 9 пелюстками робить сферичні аберації керованими;
  • точне регулювання сферичних аберацій;
  • ідеальний фокус дозволить створити виразні знімки.

Ці опції створюють неперевершену різкість відзнятого матеріалу і дарують ефект м'якого розмиття фону.

Точність налаштувань

Технологія об'єктива дозволяє включати фокусування безпосередньо за допомогою лінійного приводу. Дія виконується практично нечутно. Діаметр кільця механізму фокусування сприяє коректному результату. Налаштування клавіші фокусування піддаються регулюванню відповідно до уподобань фотографа.

Об'єктив Sony FE 85 мм f/1.8 (SEL85F18.SYX)

Об'єктив Sony FE 85 мм f/1.8 (SEL85F18.SYX)

Жива портретна фотозйомка

Для професійної портретної зйомки не обійтися без дискретного телеоб'єктива із середнім фокусом, який робить зображення чітким, водночас створюючи плавний ефект боке. SEL85F18 з великим діаметром діафрагми бездоганно впорається зі створенням художніх портретів, незалежно від того, де відбувається зйомка.

SEL85F18 ідеальний для камер Sony APS-C. Нова оптика має характеристики, що пред'являють вимогливі камери цього типу. Це обладнання дає змогу втілювати сміливі ідеї в унікальні знімки.

Sony FE 85mm F1.8 (SEL85F18.SYX) - у перевіреному інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо потрібно замовити Об'єктиви А також інші фотоаксесуари не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш електронний магазин abcphoto. Розгляньте асортимент та підберіть Об'єктив з хорошими знижками. Щоб запросто підібрати Об'єктив, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Sony І Ви побачите перелік з Об'єктиви Sony. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. Можна не перейматися якістю товарів. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Pentax. Якщо виникли під час підбору Sony FE 85mm F1.8 (SEL85F18.SYX) Запитайте фахівців в онлайн-режимі. Надсилання проводиться в Білій Церкві в швидкі терміни.