Sigma 30mm f/2.8 DN Art (Sony-E)

Код товару: С000007647
Фото: Sigma 30mm f/2.8 DN Art (Sony-E)

У наявності

Ціна: 9 536 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Компактний об'єктив серії Art для системних бездзеркальних камер. Оснащений лінійним мотором, в оптичній схемі використано 2 асферичні елементи. Пелюстки діафрагми округлені.

Оптична схема об'єктива не змінилася і, володіючи високою телецентричністю, складається з 7 елементів в 5 групах і включає два литі асферичні елементи, один з яких двосторонній.

Об'єктив отримав лінійний двигун автофокусу, який переміщує об'єктив безпосередньо, без необхідності передачі чи інших додаткових механічних частин. Ця система забезпечує точне та безшумне автофокусування, що робить об'єктив оптимальним і для запису відео.

Sigma 30mm f/2.8 DN Art (Sony-E) - у віртуальному магазині АВС Фото. Якщо терміново необхідно знайти Об'єктиви та інші елементи фототехніки не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш електронний магазин abcphoto.com.ua. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Об'єктив на кращих умовах. Щоб точно підібрати Об'єктив, скористайтеся зручною системою. Введіть: Sigma і перед вами будуть Об'єктиви Sigma. У нас найпростіша і найзручніша система підбору фотоакссесуарів. Як і надійність товарів не варто сумніватися. Вироби, які можна купити у нас, виробляють відомі фірми, наприклад Tamron. Виникли при покупці Sigma 30mm f/2.8 DN Art (Sony-E) Запитайте наших фахівців. Замовлення можна отримати Каменському у мінімальні терміни.

Характеристики
Фокусне рас. 30мм
Макс. діафрагма 2.8
хв. діафрагма 22
Пелюсток діафрагми 7 округлені
Оптична схема: 7 елементів у 5 групах 
Мінімальний фокус 30 см
Діаметр фільтра 46mm
Вага 140 гр. Довжина 40,5 мм. Кут огляду 39,6°

Комплектація
Об'єктив
Захисні кришки
Чохол
Бленда