Sigma 30mm f/2.8 DN Art (Sony-E)

Код товару: С000007647
Фото: Sigma 30mm f/2.8 DN Art (Sony-E)

У наявності

Ціна: 9 831 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Компактний об'єктив серії Art для системних бездзеркальних камер. Оснащений лінійним мотором, в оптичній схемі використано 2 асферичні елементи. Пелюстки діафрагми округлені.

Оптична схема об'єктива не змінилася і, володіючи високою телецентричністю, складається з 7 елементів в 5 групах і включає два литі асферичні елементи, один з яких двосторонній.

Об'єктив отримав лінійний двигун автофокусу, який переміщує об'єктив безпосередньо, без необхідності передачі чи інших додаткових механічних частин. Ця система забезпечує точне та безшумне автофокусування, що робить об'єктив оптимальним і для запису відео.

Sigma 30mm f/2.8 DN Art (Sony-E) - у перевіреному інтернет-магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно замовити Об'єктиви А також інші фотоаксесуари не покидаючи будинок, відвідайте наш електронний маркет abcphoto.com.ua. Вам слід розглянути варіанти та вибрати Об'єктив за низькою ціною? Щоб правильно вибрати Об'єктив, скористайтеся зручною системою фільтрів. Введіть: Sigma І Ви побачите перелік з Об'єктиви Sigma. У нас вибрати фототовари найпростіше. Можна не думати про якість товарів. Всі фототовари, які можна купити у нас, виробляють відомі компанії, наприклад Panasonic. Виникли при виборі Sigma 30mm f/2.8 DN Art (Sony-E) Питання можна поставити нашому фахівцю. Товари можна забрати в Дніпродзержинське в швидкі терміни.

Характеристики
Фокусне рас. 30мм
Макс. діафрагма 2.8
хв. діафрагма 22
Пелюсток діафрагми 7 округлені
Оптична схема: 7 елементів у 5 групах 
Мінімальний фокус 30 см
Діаметр фільтра 46mm
Вага 140 гр. Довжина 40,5 мм. Кут огляду 39,6°

Комплектація
Об'єктив
Захисні кришки
Чохол
Бленда