
Об'єктив SONY E 55-210mm F4.5-6.3 OSS Black - це універсальний телеоб'єктив з 3.8-кратним зумом. Ідеально підходить для широкого спектру знімальних ситуацій, у тому числі для зйомки спортивних заходів та природної зйомки. Стильний, легкий та зручний об'єктив із високоякісним корпусом з алюмінієвого сплаву.
Оптичний стабілізатор зображення Optical SteadyShot забезпечує чіткість та відсутність розмиття під час зйомки з рук. Безшумний під час відеозйомки.
Два елементи зі скла з низькою дисперсією та два асферичні елементи забезпечують приголомшливі оптичні характеристики за будь-якого рівня зуму. Безшумне та швидке автофокусування з внутрішнім механізмом: ідеально підходить для фотографування та відеозйомки.
Пряме ручне фокусування за допомогою фокусувального кільця під час автофокусування: ідеально підходить для точного, зручного ручного підстроювання фокусування.
Sony E 55-210mm, F4,5-6,3 OSS Black - на надійному сайті АВС Фото. Якщо потрібно замовити Об'єктиви або інші елементи фотототехніки не покидаючи житла, відвідайте наш інтернет магазин abcphoto.com.ua. Вам потрібно розглянути варіанти та підібрати Об'єктив за економною ціною? Щоб легко було підібрати Об'єктив, за допомогою фільтрів. Введіть: Sony і перед вами з'явиться все Об'єктиви Sony. У нас вибрати фототовари найпростіше. За якість запчастин можна не турбуватися. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Carl Zeiss. З'явилися при покупці Sony E 55-210mm, F4,5-6,3 OSS Black Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Товар можна отримати в Слов'янське своєчасно.
| Тип об'єктиву | Телеоб'єктив Zoom |
| Модель | E 55-210 мм f/4.5-6.3 OSS |
| Діаметр фільтра, мм | 49 |
| Розмір матриці | APS-C |
| Фокусна відстань | 55-210 |
| Кути огляду | 28.2 |
| Габарити | 63,8x108 мм |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Конструкція | 13 елементів у 9 групах |
| Мінімальна дистанція фокусування, м | 1 |
| Мінімальна діафрагма | f/22 - f/32 |
| Кількість пелюсток діафрагми | 7 |
| вага, кг | 0,345 |
| Кріплення об'єктиву (байонет) | Sony E-mount (NEX) |
| Стабілізація зображення | Є |
| Максимальна діафрагма | f/4.5 – 6.3 |
| Макрозйомка | Ні |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Комплект поставки | Об'єктив, передня кришка об'єктива, задня кришка об'єктива, бленда об'єктива |
| Привід автофокусування | Звичайний |
| Країна виробник | Таїланд |
| Артикул | SEL55210B.AE |