Tamron 24-70mm F/2.8 Di VC USD G2 Nikon

Код товару: С000009080
Фото: Tamron 24-70mm F/2.8 Di VC USD G2 Nikon

У наявності

Ціна: 35 531 грн

Гарантія

12 місяців від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Перші враження від удосконаленого та кращого у своєму класі високошвидкісного зуму від Tamron
Новий Tamron моделі A032 покликаний максимально використати потенціал найновіших дзеркальних камер з високою щільністю пікселів, забезпечуючи при цьому найкращу якість зображення. Фірмове покриття eBAND ефективно протистоїть ореолам та відблискам, що робить цей об'єктив ідеальним для зйомок у контровому світлі. На додаток до найновішої технології роботи автофокусу, A032 пропонує найвищий рівень стабілізації зображення у своєму класі – з показниками в 5 ступенів експозиції відповідно до стандартів CIPA. Фтористе покриття передньої лінзи та міцна вологостійка конструкція роблять A032 чудовим вибором для фотографії у природних умовах. Вбудоване блокування блонди об'єктива дає йому додатковий захист. Комбінація передових технологій,

Дивіться на світ з новим рівнем деталізації та ясності
Об'єктив A032 містить 17 скляних елементів у 12 групах, у тому числі: 2 XR лінзи (Extra Refraction – скло з підвищеним коефіцієнтом заломлення) для протидії оптичним абераціям; 3 LD елемента з низькою дисперсією (Low Dispersion), щоб мінімізувати осьові хроматичні аберації (що виникають під час зйомок на довгих фокусних відстанях), а також поперечні хроматичні аберації, які можуть бути проблемою на широкому вугіллі; 3 GM (скляних асферичних) елемента та 1 гібридну асферичну лінзу, що ефективно нейтралізують сферичні аберації та спотворення, гарантуючи чудову якість зображення. Завдяки поєднанню цих спеціальних матеріалів з особливих видів скла, модель A032 досягає раніше небаченого ступеня точної передачі кольору та якості зображення.

Покриття eBAND істотно обмежує прояв ореолів і відблисків
Внутрішні лінзи нового A032 мають фірмове покриття eBAND (Extended Bandwidth & Angular-Dependency), створене за технологією, яка об'єднала наноструктурований шар з надзвичайно низьким показником заломлення для традиційних багатошарових. Використання покриття eBAND у поєднанні з BBAR (Broad-Band Anti-Reflection) від Tamron успішно та значно обмежує ореоли та відблиски, які можуть виникати при фотографуванні предметів у контровому світлі.

Об'єктив оснащений новою системою управління з подвійним MPU (мікропроцесором)
. Зум A032 придбав нову систему управління, в якій використовуються два мікропроцесори (MPU)3. На додаток до MPU з вбудованими блоками DSP (Digital Signal Processor) для чудової обробки сигналів Tamron додав MPU, призначений виключно для обробки даних, одержуваних від системи стабілізації зображення. Результатом стала більш швидка і точна робота AF і стабільніше функціонування VC (системи стабілізації зображення).

Суттєво покращено точність та швидкість автофокусування
A032 оснащений власним MPU (мікропроцесорним блоком) із вбудованими блоками обробки цифрового сигналу (DSP), які забезпечують високошвидкісну обробку цифрових сигналів, забезпечуючи відмінну реакцію на сигнали від камери та високоточні характеристики AF.

Найвищий рівень стабілізації зображення (VC) у своєму класі
Новий зум-об'єктив A032 має унікальну систему стабілізації зображення VC (Vibration Compensation) від Tamron. З додаванням MPU, спеціально призначеного для обробки даних VC, A032 зміг запропонувати найвищий ступінь стабілізації зображення, що становить відповідно до стандартів CIPA 5 ступенів експозиції. Тепер ви можете насолоджуватися зйомкою з рук без тремтіння та більшою гнучкістю у творчій зйомці навіть за умов низького освітлення.

Високі експлуатаційні характеристики за кожним дизайном
За гарним дизайном об'єктива ховаються високі експлуатаційні характеристики. Увага до кожної деталі дозволило отримати найдосконалішу оптичну та електромеханічну конструкцію, представлену в новітніх об'єктивах Tamron серії SP. Її кульмінацією став новий зум 24-70mm G2 - справжній орієнтир чудової якості зображення у поєднанні з візуальною елегантністю.

Філософія дизайну "Human Touch", заснована на відчутті людського дотику, є невід'ємним фактором комфорту та зручності користування об'єктивом.

Повністю металевий корпус має всередині трохи увігнуте кільце - для надійного утримання, необхідного для впевненої зйомки. Перемикачі стали більшими і рухаються більш плавно, а шрифт був змінений і виглядає суворіше і чіткіше.

Tamron 24-70mm F/2.8 Di VC USD G2 Nikon - в онлайн-маркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Об'єктиви та інші елементи фототехніки не покидаючи квартири, зайдіть до нас в електронний каталог abcphoto.com.ua. Виберіть із запропонованих варіантів Об'єктив за бюджетною ціною? Щоб правильно підібрати Об'єктив, скористайтеся зручною системою. Введіть: Tamron і Вам будуть показані всі Об'єктиви Tamron. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. За якість запчастин можна не турбуватися. Всі фотоаксессуари, які є у нас, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Nikon. Виникли при підборі Tamron 24-70mm F/2.8 Di VC USD G2 Nikon Запитайте наших менеджерів. Замовлення можна отримати Бердянське в необхідні терміни.

за напрямку
багатофункціональний
Система
Nikon
Фокусне відстань
змінне
Фокусне відстань
24 - 70 мм
Значення світлосили
f/2.8
мін. діафрагма
22
Мінімальна дистанція фокусування
0.38 м
максимальне збільшення
0.2
Байонет (кріплення)
Canon EF
Nikon F
Розмір матриці
full frame/APS-C
Привід автофокусування
ультразвуковий мотор
Стабілізація зображення
Конструкція (елементів/груп)
17 елементів у 12 групах
Кількість пелюсток діафрагми
9
Діаметр фільтра
82 мм
Габарити (діаметр/довжина)
88х111 мм
Вага
905 г