Tamron 28-200mm f/2.8-5.6 Di III RXD For Sony A071

Код товару: С000011910
Фото: Tamron 28-200mm f/2.8-5.6 Di III RXD For Sony A071

У наявності

Ціна: 29 396 грн

Гарантія

24 місяця від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 

Tamron 28-200mm F2.8-5.6 Di III RXD (Model A071) для повнокадрових бездзеркальних камер Sony.
Цей компактний об'єктив має довжину лише 11,7 см і важить 576 г.
Новинка складається з 18 елементів у 14 групах, у тому числі 2 асферичні лінзи, 2 гібридних асферичних елементи, 1 елемент із наднизькою дисперсією (XLD) та 2 з низькою дисперсією.
Покриття «BBAR» зменшує відблиски та ореоли.
Мінімальна відстань фокусування становить лише 19,1 см у ширококутному положенні та 80 см у телефото.
У конструкції застосована 7 пелюсткова діафрагма.
      
Об'єктив працює з «повнокадровими» камерами, але може бути встановлений на моделі з APS-C-сенсором, де забезпечується еквівалентне фокусне 42-300 міліметрів. В оптичній схемі використовується 18 елементів у 14 групах.
Літери RXD у назві моделі об'єктива означають "Rapid eXtra-silent stepping Drive" - ​​швидкий екстра-тихий кроковий привід автофокусування. Tamron обіцяє тихе, швидке та плавне автофокусування, тому його можна використовувати при зйомці фото та відео. Мінімальна дистанція фокусування дорівнює 19 см, а максимальне збільшення – 1:3.1 для зйомок крупним планом.
 
      
 
Зауважте, що в об'єктиві немає оптичної стабілізації, що може стати проблемою для деяких користувачів. За словами представників Tamron, у цьому об'єктиві інженери зосередилися на створенні компактного та легкого зум-об'єктива.
 
У корпусі Tamron 28-200mm f/2.8-5.6 Di III RXD реалізовано вологозахист, тому його можна використовувати за несприятливих погодних умов. Передня лінза отримала спеціальне покриття, що відштовхує воду і бруд і полегшує чищення.
 
Унікальне поєднання чудових оптичних характеристик та універсальності
Інноваційний зум-об'єктив all-in-one ("все-в-одному"), з яким доступні будь-які фото жанри.
Компанія Tamron використовувала всі технічні можливості та ноу-хау, накопичені за останні 28 років при розробці універсальних зум-об'єктивів, для створення зум-об'єктиву 28-200mm F/2.8-5.6 Di III RXD (Модель A071), розробленого виключно для байонета Sony E Це перший у світі* зум-об'єктив all-in-one (“все-в-одному”) з широкою максимальною діафрагмою F/2,8 на фокусній відстані 28mm, що забезпечує високу якість зображення при будь-яких фокусних відстанях, починаючи з широкого кута. 28mm до довгого фокусу 200mm у теледіапазоні.
Незважаючи на такий значний діапазон фокусних відстаней, об'єктив легкий і компактний, має довжину всього 117 мм і вагу 575 грам. Крім комфорту у повсякденних зйомках, легкість та компактні розміри роблять 28-200mm F/2.8-5.6 особливо зручним для подорожуючих фотографів, які бажають уникнути надто важкого багажу.
Компанія Tamron пред'являє високі вимоги до оптичних характеристик, широко застосовуючи спеціалізовані елементи, у тому числі низькодисперсні лінзи LD (Low Dispersion) та наднизь дисперсні елементи XLD (eXtra Low Dispersion) для ефективного придушення хроматичних аберацій та забезпечення чудової якості зображення по всьому полю кадру . Завдяки мінімальній дистанції фокусування MOD (Minimum Object Distance) 0,19 м на широкому кінці 28mm та 0,8 м на довгому кінці 200mm, об'єктив гарантує чудову якість зйомки крупним планом
Система автофокусування AF оснащена кроковим двигуном RXD (Rapid eXtra-silent stepping Drive), який сприяє підвищеній швидкості і точності автофокусування. Додатковий захист об'єктива забезпечують вологостійка конструкція та фтористе покриття передньої лінзи. Високотехнологічний універсальний зум Tamron 28-200mm F/2.8-5.6 встановлює нові стандарти для об'єктивів all-in-one (“все-в-одному”) та дозволяє зафіксувати практично всі можливі сцени у будь-яких жанрах - від пейзажної до портретної фотографії та повсякденних знімків .
 
      
 
Компактна та легка конструкція, що забезпечує чудову мобільність та розширені можливості
Універсальні зум-об'єктиви забезпечують ширший спектр можливостей - від повсякденних знімків до зйомок у подорожах та багато іншого. Компанія Tamron при розробці 28-200mm F/2.8-5.6 досягла високого рівня мобільності, створивши компактну та легку конструкцію довжиною всього 117 мм та вагою 575 грам, яка гарантує комфорт та зручність навіть під час тривалих подорожей, без додаткового навантаження у вигляді важкої фотосумки.
Діаметр фільтра 67 мм такий самий, як і в інших моделей у лінійці об'єктивів Tamron для бездзеркальних камер із байонетом Sony E*. Це означає, що фільтри (наприклад, поляризаційні PL) та кришки об'єктивів можуть використовуватися для всіх моделей серії, для більшої зручності та меншого клопоту при зміні об'єктиву.
Максимальна діафрагма F/2.8 на фокусній відстані 28mm – надзвичайно висока світлосила для універсального об'єктива
Об'єктив Tamron 28-200mm F/2.8-5.6 – перший*1 універсальний зум-об'єктив для повнокадрових бездзеркальних камер з максимальною діафрагмою F/2.8. Він забезпечує видатну якість зображення на всьому діапазоні фокусних відстаней та змінює значення максимальної діафрагми наступним чином: F/3.5 при 50mm, F/4.5 при 100mm, F/5.6 при 150mm та 200mm. Tamron 28-200mm F/2.8-5.6 гарантує різкі та деталізовані зображення у широкому діапазоні умов зйомки - від пейзажних до портретних фотографій та знімків в інших фото жанрах.
 
Активне використання спеціалізованих елементів: низько дисперсних лінз LD та понад низько дисперсних лінз XLD (з властивостями, близькими до властивостей флюориту) дозволяє йому практично повністю усувати хроматичні та інші аберації. Одночасно багатошарове покриття антивідблиску BBAR (Broad-Band Anti-Reflection) зменшує ореоли і відблиски, які можуть виникнути при зйомці сцен з контровим світлом. Використовуючи функціональні можливості камери*2, об'єктив демонструє чудові оптичні характеристики, що відповідають потенціалу сучасних камер із матрицями високої роздільної здатності.
У результаті користувач отримує чудові знімки, якість яких на голову перевершує результати універсальних зум-об'єктивів минулого.
 
      
 
Чудова якість зйомки крупним планом, дивовижна для універсального зум-об'єктива
Tamron 28-200mm F/2.8-5.6 забезпечує чудову якість зображення для універсального зум-об'єктива при зйомці крупним планом. На ширококутній фокусній відстані 28mm мінімальна дистанція фокусування MOD становить 0,19 м з максимальним коефіцієнтом збільшення 1: 3,1, а на довгому кінці в теледіапазоні 200mm – 0,8 м з максимальним коефіцієнтом збільшення 1: 3,8. Використовуючи максимальні значення діафрагми F, ви отримаєте вражаючі знімки крупним планом з красиво розмитим фоном (боке), що досі було неможливо під час роботи з універсальними зум-об'єктивами all-in-one (“все-в-одному”).
 
Високоефективна система автофокусування гарантує найкращі можливості для успішної зйомки
Об'єктив Tamron 28-200mm F/2.8-5.6 оснащений приводом автофокусу AF на базі виключно тихого крокового двигуна RXD, що допомагає повністю зосередитись на зйомці. Привід RXD здатний дуже точно регулювати кут повороту двигуна, дозволяючи йому безпосередньо керувати лінією фокусування, без використання редукційної передачі. Датчик, який точно визначає положення об'єктива, забезпечує високошвидкісне і точне автофокусування, що ідеально підходить для зйомки об'єктів, що постійно рухаються, або запису відео.
Високоефективна система автофокусування гарантує найкращі можливості для успішної зйомки
Об'єктив Tamron 28-200mm F/2.8-5.6 оснащений приводом автофокусу AF на базі виключно тихого крокового двигуна RXD, що допомагає повністю зосередитися на зйомці. Привід RXD здатний дуже точно регулювати кут повороту двигуна, дозволяючи йому безпосередньо керувати лінією фокусування, без використання редукційної передачі. Датчик, який точно визначає положення об'єктива, забезпечує високошвидкісне і точне автофокусування, що ідеально підходить для зйомки постійно рухаються об'єктів, або запису відео.Завдяки плавній та дуже тихій системі фокусування новий зум 28-200mm дозволяє знімати відео, не турбуючись про звукові перешкоди від працюючого приводу.
Завдяки широкому діапазону фокусних відстаней ви можете відобразити будь-який момент або ситуацію
Tamron 28-200mm F/2.8-5.6 для Sony E-mount охоплює широкий діапазон фокусних відстаней, починаючи від 28mm на ширококутному кінці до 200mm у теледіапазоні. Подібна універсальність забезпечує найрізноманітніші можливості для фотографів – від ширококутної зйомки панорамних пейзажів до макрозйомки або стиснутої композиції під час зйомки у теледіапазоні. Компактна та легка конструкція полегшує перенесення, роблячи 28-200mm дуже зручним об'єктивом, який можна використовувати практично для будь-якого фотожанру – від панорамних пейзажів до стріт-фото, від звичайних фотографій до професійно знятих портретів.
 
Сумісність із основними програмними функціями повнокадрових бездзеркальних камер Sony
Новий універсальний зум-об'єктив Tamron 28-200mm сумісний із багатьма додатковими функціями, характерними для бездзеркальних камер. Включно із наступними:
- швидке гібридне автофокусування (Fast Hybrid AF);
- автофокус по оці моделі (Eye AF);
- постійне ручне фокусування (Direct Manual Focus);
- усередині камерна корекція віньєтування, хроматичних аберацій, дисторсій;
- Оновлення прошивки об'єктива на базі камери.
Скористайтеся можливістю фотографувати об'єктивами серії з діаметром фільтра 67 мм
Комбінуючи Tamron 28-200mm F/2.8-5.6 з іншими моделями серії* з діаметром 67 мм фільтра для повнокадрових бездзеркальних камер Sony E, ви зможете охопити ще ширший діапазон сцен і жанрів. Наприклад, поєднання 28-200mm з 17-28mm F/2.8 Di III RXD (модель A046) дає діапазон фокусних відстаней від 17mm до 200mm, від ширококутного до телефото.
При спільному використанні ці два об'єктиви важать менше 1 кг (995 г), забезпечуючи чудову мобільність. Поєднання універсального зум-об'єктиву 28-200мм з фікс-об'єктивом 20мм F/2.8 Di III OSD M1: 2 (модель F050) або з іншими моделями із серії об'єктивів Tamron з фіксованою фокусною відстанню дозволяє розширити кут огляду, якщо цього вимагає знімок. Загальна вага двох об'єктивів у цьому випадку становитиме менше 800 г, тому їх неймовірно легко носити разом. Єдиний діаметр фільтра 67 мм також сприяє спільному використанню продуктів серії, оскільки одні й самі поляризаційні фільтри та кришки об'єктивів можуть бути спільними для всіх моделей.
 
Характеристики Tamron 28-200mm f/2.8-5.6 Di III RXD (A071)
Байонет: Sony E
Оптична схема: 18 елементів у 14 групах
Кут огляду: 75 ° 23 '-12 ° 21 '
Діафрагма: f/2.8-5.6, f/16-32, 7 пелюсток, що округляють.
МДФ: 0.19 м-код (широкий), 0.8 м-код (теле)
Максимальне збільшення: 0.32x
Фільтри: 67 мм
Захист від зовнішніх впливів: герметичний корпус, флюоритове покриття передньої лінзи
Габарити: 74 x 117 мм
Вага: 575 г
 
 
 

Tamron 28-200mm f/2.8-5.6 Di III RXD For Sony A071 - в електронному магазині АВС Фото. Якщо потрібно замовити Об'єктиви А також інші елементи фототехніки не встаючи з дивана, відвідайте наш віртуальний магазин abcphoto.com.ua. Розгляньте асортимент та підберіть Об'єктив за доступною ціною. Щоб простіше було підібрати Об'єктив, Скористайтеся навігацією. Введіть: Tamron і Ви побачите доступні для замовлення Об'єктиви Tamron. У нас найпростіша система підбору фототехніки. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Вся фототехніка, яку можна купити у нас, створені відомими брендами, наприклад Fujifilm. Виникли при замовленні Tamron 28-200mm f/2.8-5.6 Di III RXD For Sony A071 Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Товар можна отримати в Нікополі в необхідні терміни.

Характеристики Tamron 28-200mm f/2.8-5.6 Di III RXD (A071)
Байонет: Sony E
Оптична схема: 18 елементів у 14 групах
Кут огляду: 75 ° 23 '-12 ° 21 '
Діафрагма: f/2.8-5.6, f/16-32, 7 пелюсток, що округляють.
МДФ: 0.19 м-код (широкий), 0.8 м-код (теле)
Максимальне збільшення: 0.32x
Фільтри: 67 мм
Захист від зовнішніх впливів: герметичний корпус, флюоритове покриття передньої лінзи
Габарити: 74 x 117 мм
Вага: 575 г