Canon Extender RF 1.4x 4113C005

Код товару: С000009655
Фото: Canon Extender RF 1.4x 4113C005

У наявності

Ціна: 21 430 грн

Гарантія

24 місяця від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

 
Погляньте на світ інакше
Extender RF 1.4x стане ідеальним вибором для любителів та професіоналів, які хочуть розширити можливості своїх об'єктивів RF. Збільшення діапазону фокусних відстаней на 1,4x розширить можливості створення репортажів, а також зйомки диких тварин і спортивних подій.
 
Більш широкий діапазон без втрати якості
Цей екстендер використовує скляні елементи з високими рефракційними та низькими дисперсійними властивостями, що забезпечує контроль над кривизною поля та хроматичними абераціями, зберігаючи максимальну якість зображення при додатковому збільшенні.
 
 
Поліпшений дизайн оптичного елемента
Спеціальні покриття та 3-шарова комбінована лінза дозволяють екстендеру усувати двоїння зображення за рахунок мінімального контакту поверхонь із повітрям.
 
Створено для екстремальних умов
Зовнішня частина корпусу покрита тим самим білим матеріалом для захисту від перегріву, що і об'єктиви RF 100-500mm F4.5-7.1L IS USM та RF 70-200mm F2.8 L IS USM, що забезпечує максимальну продуктивність в умовах високих температур.
 

 
 
 
 
 

Canon Extender RF 1.4x 4113C005 - в онлайн-маркеті abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно замовити Об'єктиви А також інші фотоаксесуари не покидаючи квартири, відвідайте наш віртуальний маркет abcphoto. З каталогу виберіть Об'єктив зі знижками? Щоб точно підібрати Об'єктив, за допомогою нашої системи фільтрів. Введіть: Canon і Вам будуть показані всі Об'єктиви Canon. У нас підібрати фотоаксессуари просто і швидко. За якість запчастин можна не переживати. Вся фототехніка, яку можна замовити у нас, створені відомими компаніями, наприклад Fujifilm. Якщо виникли під час вибору Canon Extender RF 1.4x 4113C005 Запитайте нашого менеджера. Посилку отримаєте Каменському в швидкі терміни.

Сумісність
Canon RF
Оптимальна конструкція
7 елементів, 4 групи
Компактна конструкція
71,2 x 20,3 мм
Вага
225 г