Canon EF 35mm f/1.4L II USM

Код товару: С000006009
Фото: Canon EF 35mm f/1.4L II USM

У наявності

Ціна: 59 189 58 859 грн

Гарантія

24 місяця від мережі магазинів abcphoto


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Справжня сучасна класика: стандартний ширококутний об'єктив, який має довіру фоторепортерів за природну перспективу, можливості роботи в умовах слабкого освітлення та неперевершену оптичну якість.
 
Переваги:

 

- Ширококутний огляд із природною перспективою

 

- Чудова якість зйомки при слабкому освітленні та контроль над глибиною різкості

 

- Встановлює нові стандарти якості зображення

 

- Швидке та непомітне фокусування

 

- Не зупиняйте зйомку навіть у складних умовах
Пропонує широкий кут поля зору з природною перспективою
 
Класичний злегка ширококутний об'єктив з фокусною відстанню 35 мм має визнання фотографів-документалістів завдяки можливості знімати об'єкт у його природному середовищі без спотворення перспективи.
 
Чудова якість зйомки в умовах слабкого освітлення
 
Велика максимальна діафрагма f/1.4 пропускає на дві сходинки більше світла, ніж зум-об'єктив f/2.8, що робить цей об'єктив ідеальним вибором для зйомки з рук за умов слабкого освітлення.
Широка діафрагма дозволяє фотографу обмежувати глибину різкості під час зйомки. Створення ефектів малої глибини різкості є одним із способів виділити об'єкт зйомки на задньому плані та найбільш ефективно, якщо використовується у поєднанні з ширококутним полем зору об'єктива.
Дев'ятипелюсткова діафрагма дозволяє плавно і природно «розмити» області, що знаходяться поза фокусом.
 
Встановлює нові стандарти якості зображення
 
Заломлююча оптика синього спектру, вироблена з розробленого Canon органічного оптичного матеріалу, запобігає виникненню кольорової облямівки за допомогою корекції хроматичних аберацій до недоступного рівня.
Ультранизкодисперсійні (UD) оптичні елементи і дві асферичні лінзи забезпечує чудову різкість по всьому кадру - навіть при зйомці з максимальним розміром діафрагми.
Покриття із субхвильовою структурою збільшує контрастність та усуває відблиски та паразитне засвітлення при зйомці проти світла.
 
Швидке та непомітне фокусування дозволить зробити несподівані кадри
 
Ультразвуковий мотор кільцевого типу забезпечує точне, швидке і практично безшумне автофокусування, яке дозволяє робити знімки, не турбуючи об'єкт.
Доступне в будь-який момент ручне фокусування дозволяє налаштувати фокус без зміни режиму фокусування і не відводячи камеру від очей.
 
Не припиняйте зйомку навіть у складних умовах
 
Легендарна високоякісна конструкція серії L Canon відрізняється міцністю, забезпечуючи впевненість. Спеціальна конструкція має захист від пилу та вологи, а покриття з флюорину на передньому та задньому елементах об'єктива захищає від забруднень та полегшує очищення.
 
Заломлююча оптика синього спектру
 
Заломлююча оптика синього спектру (BR) Canon запобігає виникненню кольорової облямівки у об'єктивів великого діаметру. Цей унікальний органічний оптичний матеріал більш ефективний для запобігання появі такої облямівки, ніж інші технології, наприклад фторосодержащіе і ультранизкодисперсійні (UD) або суперультранізкодісперсійні (Super UD) елементи. Кольорова облямівка виникає внаслідок хроматичної аберації — явища, у якому світло різних кольорів фокусується у різних точках. Використання оптичного матеріалу синього спектру (BR) в об'єктивах EF 35mm f/1.4L II USM мінімізує цей ефект. Потім можна налаштувати інші елементи об'єктива для забезпечення чудової різкості, контрастності та запобігання відблиску.
 
 

Canon EF 35mm f/1.4L II USM - в онлайн-магазині abcphoto.com.ua. Якщо терміново потрібно знайти Об'єктиви А також інші фототовари Не виходячи з квартири, зайдіть до нас в інтернет магазин abcphoto. Розгляньте каталог та виберіть Об'єктив за економною ціною? Щоб точно підібрати Об'єктив, скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть: Canon і перед вами з'явиться все Об'єктиви Canon. У нас ви швидко знайдете потрібні фотоаксессуари. Як товари можна бути впевненими. Всі фотоаксессуари, які можна замовити у нас, створені відомими фірмами, наприклад Voigtlander. Виникли при підборі Canon EF 35mm f/1.4L II USM Запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Надсилання проводиться в Одесі без затримок.

 

Тип об'єктиву
Ширококутний FIX
Модель
EF 35 мм f/1.4L II USM
Діаметр фільтра, мм
72
Розмір матриці
Full frame
Кути огляду
54 °, 38 °, 63 °
Габарити
80x106 мм
Конструкція
14 елементів у 11 групах
Мінімальна дистанція фокусування
0,28 м
Мінімальна діафрагма
f22
Максимальна діафрагма
f/1.4
Кількість пелюсток діафрагми
9
Вага
760 г