Aputure Light Dome Mini SE (APL0010A30)

Код товару: С000011801
Фото: Aputure Light Dome Mini SE (APL0010A30)

У наявності

Ціна: 3 190 грн

Гарантія

12 місяців від виробника


Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Amaran Light Dome Mini SE — це компактний розсіювач Bowens Mount octabox, який перетворює світильники з точковим джерелом, такі як Amaran 150c і 300c, у м’яке, але спрямоване джерело світла.

 

Завдяки простій швидкознімній конструкції та переробленим засувкам для максимальної зручності ви можете легко налаштувати або розібрати софтбокс за лічені секунди. Просто прикріпіть внутрішню перегородку та передню дифузійну тканину, яка входить у комплект, щоб пом’якшити ваші світильники Bowens Mount у будь-якому середовищі.

 

  

Light Dome Mini SE максимізує віддачу м’якого світла завдяки використанню форми глибокого параболічного софтбоксу з восьмикутною передньою частиною та сріблястою внутрішньою обшивкою з високим відбиттям. Ця конструкція забезпечує рівномірний вихід світла з плавним переходом яскравості від центру вихідного світла до його країв. Це дає користувачам можливість рівномірно освітлювати об’єкти та великі простори, не турбуючись про гарячі точки.

 

Комплектація:

 

 

  • Cофтбокс Aputure Light Dome Mini SE
  • Передня тканинна дифузор
  • Внутрішня перегородка дифузор
  • Кільцевий адаптер Bowens Mount
  • Сумка для перенесення

 

Aputure Light Dome Mini SE (APL0010A30) - у перевіреному інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно підібрати Софтбокси або інші аксесуари не встаючи з крісла, зайдіть до нас у електронний каталог АВС Фото. Виберіть із запропонованих варіантів Софтбокс зі знижками? Щоб не витрачати час на підбір Софтбокс, Скористайтеся навігацією. Введіть: Aputure і Ви побачите доступні для замовлення Софтбокси Aputure. У нас ви зможете швидко вибрати потрібну фототехніку. Як товари ніяких сумнівів бути не може. Товари, які можна замовити у нас, випускають відомі фірми, наприклад Puluz. Виникли при покупці Aputure Light Dome Mini SE (APL0010A30) Питання можна прояснити у наших менеджерів. Посилку отримаєте Україні в потрібні терміни.

РОЗМІРИ

Модифікатор (вбудований) 58,0 x 34,0 x 21,5 см
Модифікатор (згорнуто) 19,0 x 19,0 x 46,5 см
1,5 Діаметр дифузійної тканини Ø44,5 см
Діаметр дифузії внутрішньої перегородки Ø55,0 см

ВАГА

Всього 0,73 кг