Об'єктив Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD (для Sony)
Фокусна відстань варіюється від стандартних 50 до 400 мм, що робить цей продукт надзвичайно універсальним інструментом, особливо для занять спортом та дикої природи.
Діафрагма з 9 пелюстками не постійна у цьому великому діапазоні зуму, а варіюється від f/4,5 (50 мм) до f/6,3 (400 мм).
Близька відстань фокусування об'єктива також залежить від фокусної відстані.
При фокусній відстані 50 мм він може фокусуватися до 0,25 м з коефіцієнтом збільшення 1:2, що робить його напівмакрооб'єктивом.
Об'єктив оснащений запатентованою TAMRON системою автофокусування VXD (Voice - coil e X treme-torque Drive), яка повинна добре поєднуватися з швидким гібридним автофокусуванням камер Sony, а також системою стабілізації зображення (VC — компенсація вібрації).
Тут цікаво те, що TAMRON стверджує, що при фокусній відстані менше 100 мм об'єктив використовує технології на основі штучного інтелекту для досягнення найкращого рівня стабілізації.
Оптична схема об'єктива складається з 24 елементів, розташованих у 18 групах. За даними компанії, оптичні та хроматичні аберації контролюються за рахунок використання двох лінз XLD (наднизької дисперсії), однієї GM (асферичної форми скла) та однієї гібридної асферичної.
Більш того, покриття BBAR-G2 (B road B і Anti - Reflection Generation 2) має допомогти впоратися з ореолами і відблисками.
Корпус об'єктива стійкий до вологи та подряпин, а передній елемент має фтористе покриття.
Тип об'єктива -Телеоб'єктив
Формат - Повний кадр
Байонет - Sony E
фокусування - Автофокус
Фокусна відстань - 50 - 400 мм
Кратність зуму - 8x
Мінімальна дистанція фокусування - 0.25 м
Світлосила - f/4.5 - f/6.3
Тип мотора - Лінійний двигун
Стабілізатор зображення - Так
Пило-вологозахист - Так
Внутрішнє фокусування - Ні
Діаметр фільтра - 67 мм
Розміри - 88.5 x 183.4 мм
Вага - 1.2 кг
Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD Sony E - в онлайн-супермаркеті abcphoto.com.ua. Якщо потрібно придбати Об'єктиви фотоаксесуари не виходячи з квартири, відвідайте наш онлайн магазин abcphoto. З асортименту підберіть Об'єктив з хорошими знижками. Щоб максимально просто підібрати Об'єктив, за допомогою навігації. Введіть: Tamron і перед вами будуть Об'єктиви Tamron. Як бачите, все досить просто. За якість запчастин можна не переживати. Всі товари, представлені в нашому магазині, створені найкращими світовими виробниками, наприклад Sigma. Виникли при підборі Tamron 50-400mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD Sony E Питання можна задати нашим фахівцям. Транспортуємо продукцію в Мелітополі без затримок.
Тип об'єктива -Телеоб'єктив
Формат - Повний кадр
Байонет - Sony E
фокусування - Автофокус
Фокусна відстань - 50 - 400 мм
Кратність зуму - 8x
Мінімальна дистанція фокусування - 0.25 м
Світлосила - f/4.5 - f/6.3
Тип мотора - Лінійний двигун
Стабілізатор зображення - Так
Пило-вологозахист - Так
Внутрішнє фокусування - Ні
Діаметр фільтра - 67 мм
Розміри - 88.5 x 183.4 мм
Вага - 1.2 кг