Schneider B+W 52mm Close Up NL-3

Код товару: 13887
Фото: Schneider B+W 52mm Close Up NL-3

У наявності

Ціна: 1 315 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro Clouse UP NL-3

Лінза B+W F-Pro Clouse UP NL-3 дає можливість наводки на різкість з набагато ближчої відстані. Її можна використовувати для телескопічних лінз, вона може використовуватися з ширококутними об'єктивами, що мають фокусну відстань до 35 мм. Збільшення +3 діоптрії.

 

 

При використанні лінз з  Zoom об'єктивами є можливість змінювати масштаб зображення та мінімальну відстань фокусування в дуже широких межах.

Фільтри для макрозйомки можна комбінувати, але, з міркувань якості та для запобігання віньєтуванню, слід ставити не більше двох лінз одна на одну. Значення просто складаються.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Діаметри: 52
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь 

Schneider B+W 52mm Close Up NL-3 - в інет-каталозі АВС Фото. Якщо потрібно вибрати Фільтри фотоаксесуари Не покидаючи вдома, зайдіть до нас в віртуальний маркет abcphoto.com.ua. Виберіть із запропонованих варіантів Фільтр на вигідних умовах. Щоб легко підібрати Фільтр, Скористайтеся фільтрами. Введіть: Schneider B+W і перед вами будуть усі Фільтри Schneider B+W. У нас ви швидко підберете потрібні фототовари. Можна не турбуватися про якість товарів. Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, випускають відомі фірми, наприклад Carl Zeiss. Виникли при замовленні Schneider B+W 52mm Close Up NL-3 Запитайте наших кваліфікованих фахівців. Відправляємо продукцію в Кременчуці у мінімальні терміни.

Діаметри: 52
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь