Schneider B+W 72mm Close Up NL-3

Код товару: 13892
Фото: Schneider B+W 72mm Close Up NL-3

У наявності

Ціна: 1 970 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

Clouse – Up – збільшувальні лінзи. Дуже висока якість скла Schneider дозволяє застосовувати їх замість подовжувальних кілець без втрат світла, властивих подовжувальним кільцям. Світлофільтр є опукло-увігнутою лінзою.

Світлофільтр перетворює звичайний об'єктив на макрооб'єктив, зменшуючи мінімальну відстань від об'єкта зйомки до передньої лінзи об'єктива. Як відомо, чим ближче об'єкт зйомки, тим він більший, на цьому і заснований макроефект фільтра.

Застосовується фільтр макрозйомки кольорів, комах, ювелірних виробів та інших невеликих об'єктів.

Schneider B+W 72mm Close Up NL-3 - в онлайн-супермаркеті АВС Фото. Якщо терміново потрібно купити Фільтри А також інші фототовари не покидаючи житла, відвідайте наш онлайн-маркет abcphoto.com.ua. Розгляньте асортимент та підберіть Фільтр за собівартістю. Щоб швидко підібрати Фільтр, за допомогою нашої системи навігації. Введіть: Schneider B+W і Ви побачите список з Фільтри Schneider B+W. У нас ви швидко оберете необхідні фототовари. В якості товарів сумнівів бути не може Всі фотоаксессуари, які можна придбати у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Hoya. Виникли при виборі Schneider B+W 72mm Close Up NL-3 Запитайте безкоштовно нашим фахівцям. Посилання прийде в Кам'янець-Подільському в необхідні терміни.