Schneider B+W 52mm Cross 4X

Код товару: 13946
Фото: Schneider B+W 52mm Cross 4X

У наявності

Ціна: 1 482 грн

Доставка
  • Доставка по всій Україні
  • Оплата товару при отриманні
  • Можливий самовивіз

Умови доставки та оплати

B+W F-Pro Cross 4X 

Ефектний зоряний фільтр B+W F-Pro Cross 4X має растрову сітку з перпендикулярним розташуванням ліній та квадратними комірками сітки, що забезпечує створення чотирьох «зоряних» променів навколо кожної ділянки, що світиться, через заломлення світла. Щоб отримати необхідний кадр, варто проекспериментувати з діафрагмою та повернути «зірочку» навколо осі.  Довжина променів залежить від фокусної відстані об'єктива: у телеоб'єктивів вона довша, у ширококутних лінз –  коротша.

Крапки, що світяться, з чотирма «зоряними» променями виглядають дуже ефектно та привабливо на темному навколишньому тлі. «Зірки» пофарбовані в основному в колір джерела світла, але також можуть слабо відливати всіма кольори веселки. Напрямок променів завжди перпендикулярно лініям растрової сітки. Оправа фільтра повертається, щоб забезпечити оптимальне вирівнювання зображення в полі видошукача (для дзеркальних фотокамер) або на екрані монітора (для цифрових камер). Усі «зіркові» фільтри B+W також можна використовувати з відеокамерами.

Пластиковий кейс для зберігання та транспортування. Вироблено в Німеччині.

Покриття: E
Діаметри:
52
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь 

 
 
 

Schneider B+W 52mm Cross 4X - у перевіреному інтернет-магазині АВС Фото. Якщо потрібно замовити Фільтри А також інші елементи фототехніки не покидаючи будинок, відвідайте наш віртуальний маркет АВС Фото. Розгляньте пропозиції та підберіть Фільтр зі знижками? Щоб правильно вибрати Фільтр, за допомогою зручної навігації. Введіть: Schneider B+W і перед вами відкриються всі необхідні для вас Фільтри Schneider B+W. У нас вибір фототехніки не триватиме багато часу. За якість деталей можна не хвилюватися. Всі фототовари, які можна купити у нас, розроблені відомими компаніями, наприклад Marumi. З'явилися під час замовлення Schneider B+W 52mm Cross 4X Запитайте наших професійних менеджерів. Посилання прийде в Рівному у мінімальні терміни.

Покриття: E
Діаметри:
52
Матеріал: скло Шотта
Матеріал оправи: латунь